Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmarad a menstruációm, a...

Elmarad a menstruációm, a stressztől, szorongástól, depressziótól? (lent)

Figyelt kérdés

Már egy ideje küzdök hol enyhébb, hol valamivel súlyosabb depresszióval (változó teljesen) és valahol azt olvastam, hogy nem konkrétan ez, hanem a stressz, szóval ilyen mentális egészség zavarok okozhatják a menstruáció elmaradását. Eddig sem volt olyan tökéletesen rendszeres, hogy mikor hogy jött meg, de az utóbbi időben egyre zavarosabb, és kimarad is néha, és tényleg igaz, hogy elég ingadozó vagyok az utóbbi időben. Szóval ez tényleg így van? Meddig "normális" ez? Nem "káros", ha kimarad egy vagy két hónapban?

16/l


2017. jan. 15. 21:16
 1/1 anonim válasza:
Én 33/L vagyok. Nekem a húszas éveim végén elég gyakran kimaradt, munka mellett fősuliba jártam. A Te korodban elég ideges voltam, ami később alábbhagyott. Akkor azonban nem volt jellemző.
2017. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!