Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megfazastol lehet bő, kocsonyá...

Megfazastol lehet bő, kocsonyás, nyúlós folyásom?

Figyelt kérdés
Elegge megfaztam, egy hete, mar jobban vagyok. De 3 napja kb. vizes, bő ,atlatszo, szintelen, szagtalan folyasom van de egyben kocsonyas is, ez A megfazastol van? Vagy a peteeresem is most elore hozta? 12 ciklus napon vagyok de ez megy mar 3 napja! Elmulik ez?
2017. jan. 16. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Van alhasi fajdalmad? Faj, amikor pisilsz? gyakori vizelesi inger?

A peteereseddel lehet osszefuggesben. Ha ismered a Billings-modszert probald ki! Helyezkedj kenyelmes testhelyzetbe, majd lass neki a vizsgalatnak! Nyulj fel a huvelyedbe (tiszta kezzel!) es eloszor tapogasd ki a mehnyakadat (ha meg nem termekenyultel meg), akkor konnyen kitapinthato helyzetben van, ergo konnyen elerheto. Puha, ajakszeru a tapintasa. (A huvely fala rucskosebb, ez viszont kifejezettwn sima izmos anatomiai keplet, kozepen egy lyukkal). Ha ez megvan, utana vizsgald meg a mehnyakan talalhato nyakon. Kisebb mintat veszel- ne felj, nem fog fajni, ugy, hogy vagy a huvelyk es mutatoujjaddal vegzed a gyakorlatot vagy a kozepso es mutato ujjaddal. Ha ez a nyak tapados, tehat ha szethuzod a ket ujjadat nyulik (mint a ragogumi es csak nehezen valik szet, tehat ha teljesen eltartod a ket ujjadat egymastol), akkor termekeny fazisodban vagy. Ilyenkor elofordulhat kisse sargas, de inkabb feheresebb(en ugy mondanam, hogy opalos) folyas, ami a bugyidra raszaradva sargas szinezetet kap! Ettol nem kell addig megijedni, amig nem budos, kifejezetten takonyszeru sargas v zoldes elszinezodesu. Az mar bakterialis vagy virusos fertozesre utal, es ezeknek a virusoknak/bakteriumoknak az elpusztulasukat kovetoen hatramaradott reszei miatt veszik fel ezt a szinezodest.

Ha termeketlen napokban vagy, a mehszaj zart, diokemenysegu tapintatu, zart mehszajjal, szinten konnyen elerheto. A nyak pedig folyekony-vizszeru, es konnyen elvalikegymastol. (A mehnyak fala ugyanis egy a spermiumok atjutasat segito valadekot termel, amik igy konnyebben atjutnak a szamukra kedvezotlen helyrol(a huvelybol, ugyanis a huvelyflora valadeka karos a spermiumokra nezve igy ott elpusztulnak) a kedvezobb hely fele.

Ha terhessegrol beszelunk is ELOFORDULHATNAK ilyen tunetek. Sokan osszekeverek az elso tuneteket egy megfazassal...

ilyen esetben a mehnyakad nehezen elerheto(a meh felhuzodasa miatt), teljesen zart es kemeny. A mehnyak nyilasa psdig a vegbel fele, azaz hatramutatoan helyezkedik el. Ilyenkor szokott a legtobb no szinten ilyesfajta valadekot is termelni, ami szinten termeszetes, addig amig a szaga es szine nem valtozok a folyasnak. (A terhesseg eseteben megno a szivfrekvencia, igy no a vernyomas, verboseg alakul ki, emiatt a huvely is tobb valadekot fog termelni.)

Biztos eredmenyert termeszetesen vegyel egy jol megbizhato tesztet, ha eselyesnek latod a terhesseget (en a clearblue digitalis fogamzasgatlot ajanlom, sztem a legerzekenyebb teszt, ami csak letezik es a hcg hormon alapjan azt is megallapitja h hanyadik hetes vagy.)

Egyebkent a korai terhessegre utalo jelek lehetnek meg az elso 1-1,5 hetben a kemeny, erzekeny mebimbo, utan a mellek megduzzadhatnak, van akinel faradekonysag is fellep(a megszokottol faradekonyabb leszel).

Nem allitom, hogy az vagy, remelemmindent egyszeruen elmagyaraztam, majd irj hogy vegulis mi tortent :)

2017. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja es annyi meg, hogy a verboseg miatt az orrnyalkahartya is verboseget kap, emiatt termelodik a sok nyak vagy koznapi ertelemben takony, amit kifujsz. Es ugye a testhomersekleted is novekszik. Ezert lehet h volt egy kisebb hoemelkedesed, de az mar tuti elmult.
2017. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt:) voltam lazas is igen, de mar elmult, faj egyik oldalt a hasam, mint mikor peteresem van. De meg korainak tartottam a hasfajast. Ha pisilek is faj oldalt a hasam. Meg olyan mintha huznak az izmot ott. Igazabol szoktam erezni a pé-m, csak most fura h mennyi folyas jott ki belolem ugymondd. A nyak is eleg nagy mennyiseg. Szoval tisztasagit kellett betennem h ne azzon at a bugyim. De mindig van kis folyasom ha nem vagyok beteg akkor is. Nyakom is van majdnem minden honapban csak nem ennyi. Koszonom a modszerrel megnezem hogy most mi tortenik velem.
2017. jan. 16. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lazrol, es ekkora mennyisegu valadekozasrol beszelunk, akkor viszont eselyesebb a fertozes lehetosege, ami miatt keshet a menstruaciod. Ilyenkor javallott minel elobb kivizsgaltatni magadat (virusos fertozes eseteben normalis a laz, a szervezet igy harcol a virusokka lszemben). Ha hpv fertozes akkor nagyon gyorsan menj el, gondold at, hogy nemi uton elkaphattad-e, hova ultel/nem ultel-e, es adj minel pontosabb leirast az orvosodnak a tuneteidrol! Azert mondom, ennyire, hogy orvosorvosorvos, mert rengeteg hpv virus van, van ami meddoseget okozhat (nem ijesztegetes, bar tudom, hogy ugy hat, ami miatt elnezest is kerek!), van, amit az ember eszre sem vesz!
2017. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kesik a mensim mert meg tobb mint ketto het mire megjon. Azert voltam lazas mert beteg voltam. Influenza szeru tunetek stb. Nem felfaztam hanem megfaztam. Szerintem kicsit felrement ez a kerdes.
2017. jan. 17. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!