Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességre utalhat, vagy...

Terhességre utalhat, vagy lehet teljesen más az oka? Fontos!

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint 3 éve szedek fogamzásgátló gyógyszert, mindig rendesen, nem kihagyva szemet, időben is ugyanakkor. 3 hónappal ezelőtt váltottam gyógyszert, de folyamatos maradt a szedés (decioráról missee fogamzásgátlóra). Legutóbb megjött a menstruációm, most viszont a 12.-13. nap óta érzem, hogy a mellbimbóim fájnak, nem mindig, csak nyomásra, érintésre, illetve 1-2 napja kezdtem érezni hogy néha előjönnek görcsök, mint mielőtt menstruálok, vagy mialatt a menstruáció tart. Ilyenkor van, hogy 15 percig folyamatosan görcsöl. Rosszul nem vagyok, semmi más problémám nincs. Eszembe jutott, hogy esetleg terhesség lehet a dologban? Vagy utalhat másra is, esetleg mivel peteérés környékén vagyok ?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. jan. 16. 22:53
 1/2 Kati8 válasza:
nekem is ez volt hogy fájt a mellbimbóm meg görcsöltem folyton azt éreztem h megjön mindenki azt mondta h a terhesség is ilyen és két hét késés után megjött
2017. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A váltás okozhat ilyet, érdemes a dokival beszélni, hogy maradjon-e ez a tabletta.
2017. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!