Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy veszem észre, ha petefész...

Hogy veszem észre, ha petefészek gyulladásom van? Mikor ugorjak nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Kezdődő felfázásom van.Csíp a vizelet.A hasam nem fáj.A házi orvos írt közepes erősségű antibiotikumot.Van fönt spirálom két éve,eddig nem okozott gyulladást.Nem tudom ez most mekkora eséllyel terjedhet föl,ha végig szedem a gyógyszert vagy,ha kezdődő petefészek gyulladásom van,akkor arra is használ?

2017. jan. 17. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A petefészekgyulladás elég komoly alhasi fájdalommal, hőemelkedéssel,lázzal jár,de az antibiotikum arra is jó lenne.
2017. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
26%

Ha csíp a vizelet nem petefészek hanem húgyuti gyulladás lesz a bűnös valószínűleg. Jobb lenne ha inkább nőgyógyász megnézne. Jobb félni mint megijedni.

A petefészek gyulladásnál nem csíp a vizelet. Legalábbis én ilyen problémával évente többször kerülök sajnos kórházba.

De a felfázással ne játsz! Ha fáj lent, akkor nőgyógyászat!! Ne háziorvos. Az nem az ő pályája. Hidd el tapasztalat. Nekem felfázással (állítólag ez volt a baj a háziorvos szerint) kezdődött egy méhnyakrák úgy hogy megkaptam ellene az oltást.

2017. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves 2.! Nőgyógyászati daganattól nem csíp senkinek a vizelete! Nálad csak véletlen egybeeés,hogy a hólyaghurut mellett rákod is volt. Ne riogasd a kérdezőt!
2017. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!