Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Negatív tenyésztés, de a...

Negatív tenyésztés, de a panaszok továbbra is fenn állnak - hogyan tovább?

Figyelt kérdés

December elején égő, csípő fájdalmat éreztem, különösen pisilésnél, így elmentem nőgyógyászhoz. Hüvelygyulladást diagnosztizált és Klion tablettát írt fel.

Végigcsináltam a kúrát, de csak rosszabb lett + az eddigi tünetek mellé bejött a folyamatos vizelési inger.


Január elején elmentem egy másik nőgyógyászhoz, vett kenetet és Dalacin krémet írt fel (mert vegyes fertőzésre gyanakodott). Ettől picit jobb lett, de nem múltak el teljesen a panaszok. Javasolt a Dalacin utánra Lactofeelt 1 hétig, azt is használtam, változást viszont ez se hozott, talán csak annyiban, hogy a nagyon erős fájdalom elmúlt és felváltotta a viszketés.

A tenyésztés viszont negatív lett, mind gombára, mind baktériumra.


Megint visszamentem, Pimafucort krémet kaptam, de ez nem hiszem, hogy sokat segítene, tekintve, hogy belül érzem a problémát, nem kívül (a viszketést leszámítva).

Csináltattam vizeletmintát is, az is negatív lett.


Szóval jelenleg ott tartok, hogy állandóan pisilnem kell, ha ki is megyek wc-re, akkor pisilésnél eléggé csíp, amúgy meg viszket és néha fáj. A tenyésztés és a vizelet viszont negatív, nem találtak semmit. Kifogytam az ötletekből, mi a lehetséges következő lépés? Bárkinek van tapasztalata hasonlóval?



2017. jan. 17. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A felfázás nem lehetséges ebben az időben?
2017. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Urológushoz menj,ne nögyógyászhoz!
2017. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, a vizelési ingeren kívül más nem utal rá (nincsenek alhasi fájdalmaim, a vizeletem is teljesen normális), meg gondolom a vizeletvizsgálat mutatott volna valamilyen elváltozást, ha ez lenne a gond.
2017. jan. 17. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
(Bocsi,de nincs ekezetem)Erdemes lenne ujra megnezni a vizeleted.En evekig kuzdottem gyakori vizelesi ingerrel a hasam nekem sem fajt,de a huvelyem nekem is bevolt gyulladva.Kb 10 ev es nem tudom hany vizeletteszt utan talaltak valami bacit a vizeletembe.Annyi volt a kulonbseg,h akkor delutan mentem orvoshoz es elotte orakig nem mentem el pisilni.Es a felfazas tarsulhat huvelygyulladassal is.
2017. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt lehet tudni, hogy milyen bacit találtak és hogy végül mi segített a probléma megoldásán?
2017. jan. 18. 10:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom,de elvileg a gyorsteszt csak azt jelzi,h van valami.Mar tobbszor is kimutatta viszont mikot tenyesztesre vittem mintat az mindig negativ lett.En meg mindig kuzdok vele,de mar nem olyan rossz mint regen.Antibiotikumot kaptam ra.Tobbet is kiprobaltam egy volt ami tenyleg hasznalt,de nem emlekszem a nevere,de masodszorra mar nem is tudta felirni a doki.Lehet mar nincs forgalomba.A nogyogyaszom ajanlotta az Ovestin kermet.Egesz jol bevallt.Most epp felfazas elleni gyogyteaval probalkozom.
2017. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnos évekig küzdöttem ezzel. Az a baj, hogy a gyógyszeres kezelés befolyásolja az eredményt, és hamis produktumot generál. Azaz negatív leletet fognak a kezedbe nyomni, holott pozitívnak kellene lennie. Párhetes antibiotikumszünet után derült csak ki, hogy hoppá..mégiscsak fertőzött a vizeletem! Nekem végül az antibiotikumkúrák sem segítettek, egyedül a Grape Vital csepp tett helyre véglegesen.
2017. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Illetve nyilván csak aerob tenyésztés tőrtént,ami nagy hiba,de ezek az orvosok bigottok...
2017. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!