Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Az éjszaka átáztam, hogy...

SOS! Az éjszaka átáztam, hogy mondjam el apának?

Figyelt kérdés
Sosem fordult még vele elő, de most nagyon erős a vérzés. Egíszségügyi betét volt bent,de mintha ott se lett volna, véres lett a pizsamám és a lepedőm. Ezzel normálisan nem lenne baj,de apánál vagyok,és nem tudom, hogy szóljak neki. Itt van a mosthohatesóm, aki fiú,és meg nem igazán érett az ilyen dolgok terén,úgyhogy nem mehetek oda csak úgy szólni. Hogy szóljak apának? Mit mondjak neki?

2017. jan. 21. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Apu egy kis baj történt, gyere be légyszives a szobámba.
2017. jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fogd meg a cuccot, és a véres részt HIDEG VÍZBEN dörzsöld, így ki fog jönni belőle. Aztán dobd a mosógépbe, hogy tényleg az egész eltűnjön. Apudnak meg mondj annyit, hogy sajnos a vérzés erős volt, így maszatos lett a cuccod. Kimosni nem nehéz.

20N

2017. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha kellemetlen szólni szedd össze a véres cuccokat vonulj be a fürfőbe. A kagylóban mosószer nélkül,hideg vízzel ki tudod mosni de csakis hideg vízzel!

Ha kijött dobd be a mosógépbe.

Ha menstruálsz minimum 12 éves vagy csak el tudsz indítani egy programot.

2017. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván el tudnék indítani,de a fürdőszoba meg minden lent van,a szobám pedig az emeleten. És mint írtam,csam úgy lemenni nem tudok,lent vannak a ruháim is meg mindenem.
2017. jan. 21. 09:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor találd fel magadat. Nem igazán értem, mi a probléma. Lemész köntösben, vagy magadra tekersz egy törölközőt. Légy kreatív. Csak ne várd meg, amíg beleszárad a vér, utána nem igazán jön már ki teljesen.
2017. jan. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elhiheted, feltalálnám én magam. Nem ismered a helyzetet.

Nem vagyok olyan sűrűn apumnál, nincs itt semmim, csak hordom magammal a ruhát,ami ráadásul lent van.

Itt semmi önállóságom nincs kb, szóval valahogy úgyis megtudják.

Nem tudok csak úgy lemenni, ha tudnék,már mentettem volna.

Valakinek muszáj szólnom, csak nem igazán tudom,hogy kezdjek bele.

2017. jan. 21. 09:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy nő sem a házban rajtad kívül?

De az apák is segítenek ilyen helyzetben. Kérd meg, hogy hozza fel a cuccaidat, és mondd el neki mi történt. Ne vacakolj túl sokat,mert ha beleszárad nem lehet kimosni , főleg ha az ágy ,vagy matrac is olyan lett. Ez egy véletlen baleset,mit kell ezen ennyit agyalni?

2017. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiabálj le, hogy "Apa! Hozd fel minden ruhámat légy szíves!". Nem értem, mi olyan bonyolult ezen? Délig ágyban leszel, ha semmi hasznosat nem tudsz kitalálni?
2017. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!