Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha 12 évesen gond nélkül...

Baj ha 12 évesen gond nélkül tudom használni az O. B. supert?

Figyelt kérdés
Most jött meg harmadjára és elkezdtem tampont használni. Nem igazán tudtam a méreteket.Anyutól vettem el egy párat. Mikor a barátnőm meglátta nálam ki volt akadva. Ő mondta hogy azok a legnagyobbak és hogy ő még a minivel is küzd. Nekem semmi problémát nem okozott.Perszre elég erős a mensim.Lehet ebből baj? Ti milyet használtok?

2017. jan. 21. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem okoz fájdalmat, nem baj. De amikor gyengébb a vérzés, jobb lenne kisebbet használni.
2017. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
100%
Ha nem fáj, akkor nem gond. Van akinek genetikailag szűkebb, van akinek tágabb a hüvelye. Én 26 vagyok de nekem is a mini jó, a normal fáj amikor fel akarom rakni, nekem meg ezen csodálkozott egyy lányismerősöm, aki tampont akart kérni. Mondjuk nem is vagyok egy nagy testű egyed :D
2017. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!