Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek?

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Amikor elsösszőr voltunk együtt védekeztünk, majd utána is természetesen, sosem volt bennem addig amíg nem volt.rajta óvszer! Arra volt mar példa, hogy csak a hímvesszőjének a hegye volt bennem, ugye a makk része, de nem több, nem élvezett belém, engem ez az előváladékos dolog aggaszt, főleg várom hogy megjöjjön és nem, mindig késik, ezért a jövőhéten már meg kéne hogy jöjjön, azonban félek, végezzek egy tesztet vagy annyira nem is vészes ez az előváladékos dolog? Olvasom vannak olyanok akik megszakításosan, és mégsem. Szerintetek?

2017. jan. 22. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

" ugye a makk része, de nem több, "


A makk részétől lehetsz terhes, a többitől garantáltan nem :)

2017. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt értem de elélvezés elött volt az elején, és igen azt tudtam.
2017. jan. 22. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha késne a vérzésed, akkor csinálj egy tesztet! Szinte kizárt, hogy ennyitől terhes lennél.
2017. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem védekezés.

Az csak azoknak jó, akik nem akarnak annyira babát, de ha összejön, akkor nem baj.


Nagyon kicsi az esélye, hogy terhes lennél, de nem 0, ezt te is tudod. Csinálj tesztet és máskor ne hívjátok ki a sorsot.

2017. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Na, mi lett végül? :)
2017. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn megjött! :) köszönön a válaszokat!
2017. jan. 25. 17:39
 7/7 A kérdező kommentje:
m*
2017. jan. 25. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!