Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mentruacios gorcs menszesz elott?

Mentruacios gorcs menszesz elott?

Figyelt kérdés
Reggel arra keltem, hogy iszonyatosan gorcsol a hasam, ugy mintha menstrualnek, csak erosebben. Annyira erosen, hogy a csalad mar a mentot akarta hivni. Emelett hanyingerem is volt, gondolom a gorcs miatt, hiszen ha mentrualok, akkor is szinte minden nap hanyingerem van. Vegulis kb egy ora alatt elmult, es gondoltam ez azt jelenti, hogy meg fog jonni, mert lvileg ma, vagy holnap kell megjonnie. A mult honapban 2szer is mentrualtam, egyszer 1-5-ig, masodszorra 25-30-ig. Ez kavarhatott be, es ezert nem jott meg ma? Akkor mi volt a reggeli gorcs oka?(Terhes nem vagyok, minden alkalommal vedekeztunk a parommal)

2017. jan. 22. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nemrég óta menstruálsz, előfrodulhat hogy még nem állt be rendesen a ciklusod. Görcseid lehetnek előtte pár nappal is, fájdalomtól függetlenül. Ha azonban már régóta menstruálsz, nem normális dolog ha egy hónapban kétszer is megjön, vagy kimarad egy hónap, ebben az esetben érdemes felkeresni egy nőgyógyászt, főleg mivel rendszeres nemi életet élsz.
2017. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kosonom a valaszt, akkor holnap meglatogatom az orvost. Csak elegge megijedtem a gorcs utan, hogy meg mindig nem jott meg.
2017. jan. 22. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!