Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan vitamin, homeopopáti...

Van olyan vitamin, homeopopátiás szer, tea, ami lerövidíti a menzeszt 1-2 nappal és nem lesz olyan bőséges folyás?

Figyelt kérdés

2017. jan. 23. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Van vérzéscsillapító homeopátiás szer, de nekem nem vált be. Az számít, ha előtte tudok lúgosító ételeket enni, pl. cukkini, gomba, hal.

Biztos a cickafarkos ülőfürdő is számít, és a termálvíz, de nem szoktam ezeket használni.

2017. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen.

A termálvíz FELERŐSÍTI a vérzést.

2017. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nincs, a menzeszt ugyebár komoly hormonok vezénylik, csak úgy nehéz beleavatkozni. Masszázs vagy meleg víz inkább erősíti, de hamarabb nem lesz vége. Csak a fogamzásgátló az, amitől maga vérzés rövidebb lehet.
2017. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a hormonok vezérlik, mert a vérösszetételtől nagyban függ, hogy mennyire vérzel, és milyen hamar áll el a vérzés egy sérülés esetén. Van, akinek 1, vagy akinek 8 perc mondjuk egy vérvétel után. Ez az, amire lehet hatni természetes szerekkel, mert nem mindegy, hogy 2 dl vagy 2 liter vért vesztesz el akár 3hetente.

A termálvizek közül van kifejezetten mensit könnyítő és nőgyógyászati megbetegedéseket gyógyító hatásúak, ahogy minden betegségre vannak termálvizeink, mert Magyarország termálvíznagyhatalom, sehol a világon másutt ilyen gyógylehetőség nincsen ennyi. Sajnos Budapesten nincs most ilyen fürdő már 15 éve, csak vidéken.

2017. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aviva torna.
2017. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljes vérképet érdemes nézetni, vas, b12, tsh, utána hematológia és endokrinológus. Nekem 10évig volt erős a vérzésem (fogamzásgátlót rámsózta a nődoki de nem volt hatása..) és kiderült hogy alulműködik a pajzsmirigyem elég rég ami okoz menzeszgondokat! De hormonokat is endokrinológus kezel, ha azzal van gond. Amióta ezt rendbe hozta a doki csak 4 viszonylag lightos napból áll a menzeszem és nem 7 bőségesből!
2017. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A termálvizek közül van kifejezetten mensit könnyítő és nőgyógyászati megbetegedéseket gyógyító hatásúak,


Ez igaz, de csak olyankor lehet igénybe venni, amikor éppen nem menstruálsz.

2.

2017. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!