Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlótól lehet?

A fogamzásgátlótól lehet?

Figyelt kérdés
Nemrég szedem a gyógyszert, pár napja tapasztalom, hogy éget, viszket a nemi szervem környékén és be is dagadt. Nem tudom mitől lehet. A tabletta megkezdése előtt Dalacin krémet használtam, most kezdeném az utókezelést, de így nem merem az orvos pedig szabadságon van. Járt más is így?
2017. jan. 28. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tabletta nem okoz gombásodást! iszont a Dalacin krém,mint minden antibiotikum, felborítja a hüvelyflóra egyensúlyát és ettől elszaporodnak a gombák. Én a helyedben nem kezdeném el az újabb kezelést,viszont el kéne menni orvoshoz (akár másikhoz is) a panaszoddal, vagy ha azt nagyon nem akarod,akkor vegyél Canesten Kombit és kívül belül használd.
2017. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az utókezelés alatt az Idelynt értettem, a patikus azt ajánlotta mellé.
2017. jan. 28. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem! Használd az Idelynt nyugodtan. Lehet,hogy az is elég.
2017. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!