Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm. Mitől...

Késik a menstruációm. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már 38 napnál tartok és még nem jött meg. Ilyen nagyon ritkán szokott csak előfordulni. Általában 32-35 napra meg szokott jönni vagy előbb. Nincs most párkapcsolatom de voltam nemrég együtt vkivel de védekeztünk. Teszteltem tegnap de negatív lett. Kicsit sztem fel vagyok fázva mert néha szúr az alhasam mikor pisilni megyek. De nálam a felfázás elég gyakori. Lehet hogy ettől késik? Bár máskor is volt h kicsit fel voltam fázva de mégis megjött.
2017. jan. 28. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hormonális oka is lehet, jobb lenne kivizsgáltatni, keresd fel a nőgyógyászt.
2017. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet persze, ne aggódj, viszont a teszt ilyen hamar nem mutat ki eredményt
2017. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindent mutat a teszt, de benne van a pakliban, hogy terhes lettél. Mindenképpen el kellene menni orvoshoz.
2017. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!