Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok Help. Hogy kell felhely...

Lányok Help. Hogy kell felhelyezni a hüvelykúpot?

Figyelt kérdés

Nekem van egy iszonyatos fertőzésem.

(2009)Szeptember óta van. Folyás,barnás és szúró szagu. :S

Volt merrszem elmenni (2010) márciusba a nőgyógyászhoz előbb sajnos nem mentem mert féltem :S

És megvizsgált kaptam kúpot és kenőcsöt.

Elhasználtam a kúpot, azt hittem jól rakom fel meg minden a doki elis magyarázta hogy kell. de sztem totál nem jól raktam fel mivel most sem mult el a fertőzés. pedig ettől elkéne .

És hát holnap ujra kiíratom és ujra elkezdem és szeretném ha valaki elmondaná hogyan mert szeretném ha ujra egészséges lennék =)

Nagyon köszönöm előre is .

:)

15/L


2010. máj. 6. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

szia!nekem is van volt fertőzésem de hüvelykúptól elmúlt(kb 1 hete)

nem igazán értem hogy lehet rosszul feltenni

kibontod,kiveszed a kúpot, szétnyitod a lábad és feltolod a kúpot addig ameddig az ujjaddal tudod

kb ugyanúgy mint a tampont

ennyi:)remélem segítettem

jobbulást

2010. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. máj. 6. 19:03
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem biztos, hogy azért nem múlik el, mert rosszul raktad fel... egyszerűen csak nem használ, más gyógyszer kellene rá. Szerintem mindenképp menj vissza dokihoz, és kérjél rá másik kúpot, hidd el, annál hamarabb szabadulsz tőle, minél gyorsabban elmész az orvoshoz :)
2010. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Rendben.:)

Köszönöm

2010. máj. 7. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!