Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Befolyásolhatja a terhességi...

Befolyásolhatja a terhességi teszt eredményét a vér, a fehérje, a fehérvérsejt a vizeletben? Létezhet hogy ez miatt nem mutatja ki hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
NEm.Ha a teszt pozitív akkor terhes vagy
2010. máj. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megáll az eszem hogy mennyire tudatlanok a nők :(
2010. máj. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem, a terhességi teszt a hcg szintet nézi...lehet negatív a teszted terhesség mellett is, ha nagyon-nagyon alacsony a hcg szinted, de ez ritka
2010. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak mert 8 hetes terhes vagyok ,a vizeletemben ezek vannak amiket leírtam,és kíváncsiságból csináltam egy tesztet tegnap és negatív lett úgy,hogy 3 napja voltam uh-on!!!!
2010. máj. 7. 08:43
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

MI a francért csináltál tezstet ha 100%-ig tudod hogy babát vársz?

Ebben nincs logika

2010. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

HCG terhességi hormonszint változása a terhesség alatt

HCG terhességi hormonszint változása jól nyomonkövethető a a terhesség alatt. A terhesség kimutatására is felhasználható, ld. Terhességi teszt.


Human choriogonadotropin (beta HCG) hormon jellemzői:


A HCG-t a syncytiotrophoblast, valamint a chorionbolyhok sejtek termelik.

Megtermékenyítés esetén már 8-10 nappal az ovulációt követően megjelenik a vérben.

Értéke 48-72 óránként megduplázódik.

A 10. terhességi héten éri el koncentrációja maximumát.

9 - 12 héten: 25,700 - 288,000 mIU/ml

A 12. héttől szintje a 20. hétig csökken, majd ezt követően vérszintje a szülésig stagnál.

Nem terhes nőnél: <5.0 mIU/ml

Postmenopausaban: <9.5 mIU/ml

2010. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azért csináltam meg a tesztet mert megmaradt az az egy ,mivel nagyon vártunk babáldásra,így bevásároltam belőle anno és ez megmaradt,valahol pedig olvastam ,hogy ezek befolyásolhatják az eredményt,és hát kíváncsi voltam rá ,hogy tényleg igaz-e.pusztán kíváncsiságból.
2010. máj. 7. 08:54
 8/10 anonim ***** válasza:
teszt a HCG szintre "reagál" és nem a vérre meg a fehérvérsejtre meg a fehérjére
2010. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább azzal kéne foglalkoznod hogy vér meg fehérvérsejt van a vizeletedbe.Tudod ez nem jó.Ezt kezelni kéne

De gondolom a dokid mondta

2010. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régi, de leírom :D Igen! A vér biztosan. A kevés is, de ál pozitívat mutathat. Orvos mondta terhességnél, mert első 3 héten pecsételgettem, és mindig kérdezte csinált új tesztet? mindig mondtam igen és erősödik a csík. Erre mondta az jó, de a szinte láthatatlan mennyiségű vértől is megjelenhet a 2. csík. A többivel ( fehérje, genny,stb.) nem volt tapasztalatom. Viszont! Hallottam olyat, hogy az orvos azt mondta a nőnek, ezt nem hiszem el. Terhes lett kezelt petefészekgyulladás közben. :D
2018. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!