Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Egész évben borotválj...

Lányok! Egész évben borotváljátok a puncitokat vagy csak nyáron? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

Én télen nem szoktam.


15 / L



2017. febr. 2. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez nem évszakfüggő. Aki borotválja, az egész évben borotválja aki pedig nem szokta, az ilyenkor sem fogja leborotválni.
2017. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Egész évben szoktam, mert nem strandra borotválom. Nekem így kényelmesebb. És sokkal könnyebb is leborotválni, amikor nem nő meg még nagyon. Legalábbis nekem.

Persze nem naponta csinálom, nincs ilyen mániám, hogy mindig tök kopasznak kell lennie. De hetente, kéthetente egyszer tuti megcsinálom.

2017. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Pedig nálam évszakfüggő. Télen egyáltalán nem borotválom, nyáron meg mindig. Télen nem igazán zavar ruha alatt, de nyáron vagy tavasszal fürdőruhában, szoknyában már igen.

22

2017. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Mikor annyi idős voltam,mint te ,én mindig kopaszra borotváltam. Szerintem nincs azzal gond ha te télen nem borotválod, úgysem látja senki. Ha neked így jó,akkor oké. Az más kérdés ,hogy a 15-20 éves kisfiúk nagyrésze a borotvált puncit kedvelik mert az él bennük hogy aki nem borotválja az igénytelen. Meg a média is ezt sulykolja mindenkibe hogy az a jó ha egy szőrszál sincs rajtad. 22 évesen rájöttem arra hogy nem érdekel más vélemènye,ha van kedvem borotválom,ha nincs akkor nem. Jó persze nem hagyok dzsungelt,kb max 2-3 hétig hagyom nőni. 😀 amúgy már kb egy éve középen mindig hagyok egy csíkot,oldalt sima. Ìgy van is szőr meg nincs is és a páromnak nem olyan mintha egy kislány puncit dugna ☺ Na szóval visszatérve a kérdésre,akkor borotváld amikor gondolod,nem fontos mások véleménye.
2017. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát nálam nem évszaktól függ. De inkább csak annyit borotválok le, hogy ne zavarjon. Bugyivonal gyantával. Télen is és nyáron is van rajta egy kis szőr, de annyi sosincs, igy mondani lehessen igénytelen vagyok. Nincs bokor a lábam között. ;) 17/L
2017. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Nyáron csupasz nekem,amúgy fazonos.

35N

2017. febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

egész évben, de nem mindig csupaszra, inkább fazonra

25/L

2017. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

2-3 hetente borotválom le, ahogy éppen sikerül. Amikor zavar, akkor szedem le. De ha strandra megyek, akkor bikinivonalnál leszedem.

20N

2017. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Én egész évben,már csak a párom miatt is,(egyedülállóként is egész évben szoktam)meg annyira nem is szeretem,ha szőrös.

20/L

2017. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyáron heti rendszerességgel lekaptam kopaszra. Télen csak 2-3 hetente, mikor épp eszembe jutott.

Ma már gyantáztatok, oda évszaktól függetlenül havonta járok.

28N

2017. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!