Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfogyott a fogamzásgátlóm,...

Elfogyott a fogamzásgátlóm, újat szeretnék feliratni. Magánorvos mennyit kér el egy receptfelírásért? Hova menjek mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van időd kivárni az állami orvost,akkor oda menjél inkább(gyógyszerfelírásért én nem adnék ki pénzt),de sok esetben,ha nem most kezded szedni a gyógyszert,akkor a háziorvos is kiírja.
2017. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában 2.000.- körül szokott lenni a receptfelírás (Budapest), de helytől, orvostól függ.
2017. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Háziorvos is felírja ha már szeded egy ideje illetve bármelyik másik tb-s doki felírja mert tb kártyával megnézi a rendszert és látja hogy felírták már. Én sokszor mentem úgy hogy az enyém nem rendelt épp, aki volt az felírta.

Van magándoki aki nem írja fel ha ő nem vizsgált meg, én is így voltam, muszáj volt,7000Ft-ba került a vizsgálat, de mint kiderült később tb-re elszámolta szépen ezt és később egy receptírásért teljes vizsgálat díja volt a betegéletútnál.. Tb kártyát ezeknek nem szabad adni, viszont anélkül nem látja hogy szeded...

van aki 2000Ft-ot kér a felírásért, de nálunk 1000Ft volt.

2017. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. Nem szokták megnézni a rendszert az orvosok! Egyelőre ez még nem működik. Majd akkor lesz ilyen,ha beindul az E-recept. Ugyan már volt róla szó tavaly,de még nem történt meg.
2017. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A betegéletutat látják hogy korábban milyen kezelései voltak stb. ott van a fogamzásgátló felírása is, benne van hogy mit szed az illető, nőgyógyászok látják ezt. Minden tb-s doki meg tudja nézni ezt, én is láttam legutóbb a korábbi kezeléseim a dokinál, mondta hogy nézzük meg mikor volt utoljára UH-om, mit írtak fel, mit csináltak.

A recepteket még nem látják mindenhol, de már van ahol igen.

2017. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy intézeten belül mész el két orvoshoz akkot látják azokaz amiket leírtál.Azért,mert egy rendszeren vannak. Ha másik rendelőbe,kórházba, vagy a háziorvoshoz mész,azok nem látják. Én nem "láttam a múltkor" ezt,hanem minden nap látom vagy nem látom. Ez a munkám.
2017. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj állatpatikába, és mondd azt, hogy macskának lesz. Az állatorvos 500 ft-ért írta fel.
2017. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!