Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha gyakran van hüvelyfertőzése...

Ha gyakran van hüvelyfertőzésem (gomba, bakterium) akkor nem ajánlatos a mirena spirál?

Figyelt kérdés

Gondolkodom hogy hormonos spirált használjak de nem tudom jó ötletnek tűnik így hogy gyakran fordul elő fertőzés nálam.

Vélemény? Esetleg tapasztalat?


2017. febr. 2. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem a konkrét kérdésre válaszolok, hanem a gyakori fertőzésre. Mivel évekig tömködtek antibiotikumokkal, évekig küzdöttem hüvelyfertőzésekkel is. Miután felhagytam az antibiotikum szedésével sem tudtak a nőgyógyászok kikezelni. Vagy gomba vagy baci, vagy mindkettő állandóan jelen volt. Még a teafaolaj sem hatott már a gombára. Akkor kezdtem helyrejönni, mikor Grape Vital cseppel kentem és fertőtlenítettem minden nap a hüvelyfalam. Addig csináltam, míg el nem múltak a tünetek. Más nem segített.
2017. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi ezt. Igazából mióta élek a.bmal tömtek. Mikor rájöttem jogy nem kéne késő volt. Nem tudott a hüvelyflora kialakulni sem. De mire erre rájöttem késő van. Köszi a tippet. Én ezt belsőleg használtam. De kipróbálom ott is ☺
2017. febr. 3. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Előtte ne felejtsd el lefertőtleníteni az ujjad. A Grape Vital vírus, baktérium és gombaölő fertőtlenítő. Ezzel kend be az ujjad, és 10 percig hagyd rajta (a baci 5 perc, de a gomba elleni hatóidő 10 perc). Csak ezután vidd fel ugyanezt a cseppet a hüvelyfalra.
2017. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És létezik a lady vital kup. Az is jó? Nem próbáltad? Grape vital termék csak elég borsos ára van.

Meddig hasznaltad ezt kb mire elmúlt? Mióta vagy tunetmentes? Én hüvelyi probiotikumokkal probalkozok de csak addig jó míg használom. Azon is túl voltál?

2017. febr. 4. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, kipróbáltam a Lady Vita kúpot is. Ez is nagyon jó választás. Akik kipróbálták, kétféleképpen reagáltak rá: vagy szerencsések voltak és nem volt irritáció érzetük, vagy volt, és emiatt nem tudták végigcsinálni a fertőtlenítő kúrát. Maga az irritáló érzet egyébként nem lenne probléma, mert a hüvelynek szüksége van a savas ph-ra. Csak hát nagyon kellemetlen. Sajnos én is emiatt hagytam félbe a kúrát. Viszont csepp formában már nem irritált. A gomba kb. 4 nap alatt elmúlt sűrű cseppfelvitel mellett.

Azt tudni kell a tejsavbaktérium használatról, hogy amíg nincs helyreállítva a ph, addig a tejsavbacik sem tudnak megtapadni. Kidobott pénz. Viszont ha minden nap használsz Grape Vitalt, a savas ph-t fenn tudod tartani. A sikeres fertőtlenítő kezelés után, és a megfelelő ph mellett a hüvelyflórát 10 nap elteltével a szervezet magától fogja helyreállítani.

Igen, tényleg drága. Viszont a piacon az olcsóbb "grapefruitmag olajok" sosem láttak grapefuitmagot, ennélfogva a megfelelő hatóanyag sincs meg bennük. Jóformán csak vegyszer az összetételük...

2017. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, hálás vagyok értük. Sokat olvastam már a témában de még mindig tudok újat tanulni. Sok mindennel próbálkoztam de semmi sem hozott megoldást. De úgy látom te sem vagy híján a tapasztalatoknak! Hátha ez enyhülést hoz
2017. febr. 4. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az én esetemben még számolni kell méhszájsebbel is. A hosszú ideig tartó fertőzéses állapot miatt alakult ki. Ebben az esetben a hengerhámsejtek mirigyei lúgos kémhatású vegyületet termelnek, ami nemcsak irritálhatja a méhszájat, de a megfelelő savas ph kialakulását is nehezíti. Szóval az én estemben kicsit hosszadalmasabb a kúra, de már nagyon sokat javult a helyzet! Korábban a szex szóba sem jöhetett, a gondolatától is rosszul voltam. Ha sor került rá, egész éjjel nem tudtam utána aludni olyan rosszul voltam. Ma már én bújok a férjemhez egy héten többször is! :)
2017. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!