Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 héttel előbb jött meg a...

2 héttel előbb jött meg a menstruációm, fogamzásgátlót szedek. Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Lehet számít, hogy egy hétig hányásos betegségem volt, cukorbeteg vagyok és az is belekavart az egészbe. Nem tudom, hogy szükséges e az ilyennel orvoshoz fordulni.

2017. febr. 3. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hogyne lenne szükséges
2017. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hétig hánytál, hogy tudtad szedni a gyógyszert? 2 hét az 14 nap, a 28 napos ciklusból, rengeteg. Menj dokihoz, teljesen felborulhatott a hormonháztartásod.
2017. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszer hánytam akkor is bepótoltam a gyógyszert, ezzel csak azt akartam jelezni hogy beteg voltam
2017. febr. 3. 10:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Én arra tippeltem, hogy a sok gyógyszer amit belém tömtek a betegség miatt zavarhatott be, ugyanis a fogamzásgátló betegtájékoztatójában azt írták, hogy más gyógyszerek fogyasztása mellett lehetnek a tablettával egyébként is járó mellékhatások.
2017. febr. 3. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha lényegesen korábban van "normál" vérzés, az általában arra mutat, hoyg kimaradt egy vagy több tabletta és a szervezeted a megvonásos vérzésnél jár. Ebböl következöen a fogamzásgátló hatás nulla.


Más gyógyszer szedése önmagában nem okozhat korábbi vérzést, csak akkor, ha a fogamzásgátló hatás megszünik.

2017. febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hányásos és hasmenéses betegségek annyiban befolyásolják,hogy a tabletta nem tudsz felszívódni eléggé.Ez is okozhat problémát. Mindenképp menj el azért orvoshoz.Egyrész megnyugodsz,másrészt még ha nincs is baj,legalább előzékeny voltál.Az egészség az egyetlen,amivel nem éri meg játszani.
2017. febr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!!
2017. febr. 12. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!