Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A terhesség kizárt, de akkor...

A terhesség kizárt, de akkor mi lehet a gond? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kizárt a terhesség, mivel tudtommal még nem feküdtem le senkivel, mégis ( az átlagosnál is többet) késik a menstruációm. A hasam van hogy görcsöl, hányinger, rossz közérzet, fejfájás stb... Vajon mitől lehet? Kicsit kétségbe vagyok esve, pedig tudom hogy nincs okom aggodalomra.. 16/L

2017. febr. 3. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Influenza vírus nem lehet ?
2017. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, a tünetek másra utalnak mint vírus..
2017. febr. 3. 18:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány napja késik és mióta menstruálsz?
2017. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
60 nap telt el az előző óta és 14 voltam mikor először volt.
2017. febr. 3. 19:05
 5/12 anonim ***** válasza:
De az elmúlt 2 évben is volt,hogy akár 1 hónap is kimaradt?
2017. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egyszerűen még nem állt be a rendszer. De ilyen idősen már érdemes lenne felkeresned egy nőgyógyászt. Ezer oka lehet, akár annyi, hogy még nem állt be rendesen a ciklus, hormonproblémák, ciszta, endometriózis, összenövések... Valószínűleg semmi komoly, de az orvos tud csak biztosat mondani.
2017. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sosem volt pontos, cisztám már volt is egyszer.. de eddig ez a leghosszabb ilyen eset, ezért estem kicsit kétségbe
2017. febr. 3. 19:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem is ertem miért nem mesz orvoshoz? Lehet hormon problémád van! Vagy a cisztától, persze ha ott van es az zavar be
2017. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el orvoshoz, csak ő tud pontosan segíteni.

Kb 16 évesen nekem is teljesen összevissza volt.. volt hogy több hónapig kimaradt. Később orvos gyógyszerrel meghozta a vérzésemet plusz én utána fogamzásgátlót kezdtem el szedni, attól beállt. Persze ezzel nem azt mondom, hogy kezd el szedni!!

Tudom milyen idegesítő, én sem tudtam, hogy mi lehet a baj.. de az orvos biztos tudja majd, hogy mit kell kezdeni a helyzetben.

2017. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Okozhatja valamilyen hormonális probléma is, nálam pl. 16 évesen magas prolaktin szint miatt nem volt megfelelő peteérés. Gyógyszeres kezeléssel helyre tudták hozni.De mihamarabb lásson gyermeknőgyógyász! Ne félj tőle, biztosan segítenek neked!
2017. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!