Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék? Pont kirándulásk...

Mit tehetnék? Pont kiránduláskor fog megjönni a menstruációm.

Figyelt kérdés
Illetve pont elmúlna már papíron, csak mindig késni szokott pár napot, ahogy most is, és így kb azon a napon lesz a legerősebb. Aquaparkba megyünk, és így akkor elvileg ki kéne hagynom, tamponnal azért fürödhetek? Vagy a citromlével pár napot még késhetne?
2010. máj. 7. 13:10
 1/8 anonim válasza:
Használj tampont.
2010. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Vagy használj tampont, vagy hagyd ki...
2010. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első két napon urálj, mozogj, sportolj, egész nap járj, ne ülj le, ne állj meg! Lehetlőg legyél minél többet a szabadban! Így hamarabb lemegy a nagyja.Amikor várod, fürödj sokáig meleg vízben, úgy hamarabb megjön. A parkban hazsnál tampont, de ne menj azért sokat vízbe! Szórakozzz, napozz, beszélgess, palacsintázz, flörtölj!
2010. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocs az offért hány éves vagy??hol laksz??csak úgy mellesleg:)amúgy meg használj tampont,vagy ne fürödjél
2010. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, 15 vagyok és pest megyében élek :)
2010. máj. 7. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor bocsii csak mi is aquaparkba megyünk osztálykiránduláson és nálunk is hasonló problémák vannak:)mindenki ezen agyal.amúgy én 14 éves soproni vagyok
2010. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fuu múlt hónapban nekem is úgy volt hogy pont akkor jött meg mikor kirándulni mentünk. Végülis túléltem:D A barátok és a táj teljesen lefoglalt. Volt hogy el is felejtettem hogy épp most van meg. Egyébként a kérdésedre válaszolva..használj tampont vagy ne menj:)

Remélem tudtam segíteni.

2010. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez az egész szervezés annyira gáz..!! Nem értem miért nincs egy alternatív programlehetőség még a vízen kívül. Mindig van egy pár lány, akinek a kirándulás alatt van meg. Én a helyetekben ezt előre megbeszélném az ofővel, hogy találjon nektek egy B tervet. Ezért szerintem nem kéne kimaradni a kirándulásból. Egy teljesen természetes dologért, ami minden lányt érint. Brrr tanárok!!!
2010. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!