Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is ilyen?

Másnak is ilyen?

Figyelt kérdés

Pl.ha lefekeszek aludni, reggel, olyan, minthogyha szét nyitnám a lábamat, és kijönne belőlem a tenger...ami még gázabb,hogy ez így van, kipróbáltam, és elöntött a vér

De van, hogy 10 perc után olyan érzésem van, hogy ha most szét nyitom a lábam, elázok

Bocsi a nyelvtanomért, nem élek magyarországon

Ez már nagyon erősnek számít?

14/l


2017. febr. 3. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat akkor mond el anyukádnak és menjetek el orvoshoz
2017. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha vízszintesen vagy, nem folyik annyira, ezért akkor indul meg rendesen, amikor felülsz/felállsz. Nálam 19 évesen fordult elő, hogy amikor felálltam alvás után, a combomon folyt végig a vér, alig értem be a fürdőbe. Na azóta éjszakára is tampont teszek, és inkább felkelek este is cserélni, de ez még mindig jobb, mintha ágyneműt kellene mosni minden reggel. De egyébként sajnos normális.

20N

2017. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!