Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio kimaradas? Mi...

Menstruacio kimaradas? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Három eve jott meg (2014. januar)eloszor. Utana 3 honap kimaradt ami ugye az elso utan termeszetes. Aztan kezdett beallni, majdnem minden honapban megjott, teljesen normalis idointervallumban,normalis verzessel, stb. Aztan volt egy het amikor nem ettem valami sokat, mert elutaztam. Sokkal tobb kaloriat egettem el. Azon az egy heten majdnem 3 kilot leadtam. Gyenge is voltam utana. Utana abban a honapban es utana meg ket honapig (2015, junius, julius)nem volt meg. Aztan augusztusban a strandon elkaptam egy hanyasos virust ami ilyen egy napos virus volt. nagyon gyenge voltam, 2 kilot leadtam tole. pedig egesz nyaron nem fogytam. A betegseg utan szinte azonnal megjott pedig gyenge volt a szervezetem. Aztan ev vegeig nem jott meg tobbet. Nem fogytam, nem hiztam, nem voltam beteg, nem szedek semmit ellene/ra. 2016 januarjaban ujra megjott teljesen normalisan ahogy az ugy altalaban megjon. utana abban az evben 8 honapig nem volt meg( 8 honap kozben egyszer voltam beteg, es 1 kilot hiztam) szeptemberben normalisan megvolt. utana decemberig semmi. aztan karacsonykor elkaptam megint egy hanyasos virust ami megint csak 1 napig tartott( nem fogytam tole).utana ket nappal kesobb megjott teljesen normalisan ahogy annak meg kell jonnie. Viszont most 2017 januarban nagyon gyenge verzes volt max 3 napig tarthatott ilyen kis semmiseg. ez volt az elso nem normalis verzes.


Ui: szeptemberben ittam sved cseppet reggel-este es szerintem azert jott meg de utana nem hasznalt mar oktoberben

es azota nem szedek ra semmit



Szerintetek mi legyen? nogyogyasz? tudtok tanacsot adni? nem ertem azt hogy a betegseg utan miert jon meg. mi lehet az oka? kerlek szepen titeket hogy osszeszedett normalis valszokat irjatok, nagyon megkoszonnem sokat segitene!!:)


Ha fontos itt vannak az adataim ami talan fontos lehet: 15 eves vagyok, 164 cm, 50 kg, izmosabb testalkat, eros csont, eros immunrendszer, semmi mentalis/fizikai problema. Nem vegzek megterhelo sportokat. Szuz vagyok


Koszi a valaszt mindenkinek:))



2017. febr. 7. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ez eléggé szokatlan szerintem, hogy úgy tűnik egy-egy megbetegedés lök egyet a menzeszen. Hallottál már az Aviva tornáról? Világszerte rengeteg sztori van arról, hogy milyen abnormális eseteket tett teljesen helyre. Az egész úgy kezdődött, hogy aki kitalálta, eredetileg idős nőknek próbált kifejleszteni egy tornasorozatot, s az lett az eredménye, hogy öreg nénik menstruálni kezdtek...!

Aztán elindult ezen a vonalon a továbbfejlesztésében és konkrét női problémákra dolgozott ki egyedi gyakorlatokat. Ezek közül egy az, hogy elindítja/beállítja a menstruációt, de sokan meddőségből gyógyultak ki, cisztáik tűntek el, szóval van mindenféle látványos eset, hogy mikre volt jó. Ma már úton-útfélen oktatják Magyarországon, egy négyórás tanfolyamon elmutogatnak 18 gyakorlatot kb. 8-9ezerért, aztán ha otthon csinálgatod, jön a hatás. Meg a menzesz.

2017. febr. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy addig is:

[link]

2017. febr. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönom soha nem hallottam rola, de mindenkepp utana nezek!:)
2017. febr. 12. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked valószínűleg több gyakorlatra is szükséged lesz, érdemes elmenni egy tanfolyamra és konzultálni az oktatóval is.
2017. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!