Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondtátok el anyukátokn...

Hogyan mondtátok el anyukátoknak hogy már nem vagytok szüzek?

Figyelt kérdés

Igazából nem is ez lenne a kérdés mert jól kijövök anyummal de az utána következő kínos beszélgetést szeretném elkerülni mert gondolom csak ráfog kérdezni hogy hogyan történt és milyen volt? gondolom én, ti anyutokkal mit beszéltetek utánna?

kicsit nehezen oldódom ilyen téren



2017. febr. 11. 12:21
 1/6 anonim válasza:
Az en Anyukammal nem olyan jo a kapcsolatom,kb semmit nem beszelunk meg, ezt se beszeltuk meg.. Sose kerdezett ra erre ugyhogy :)
2017. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tõlem sem kérdezte meg,hogy mi van velem.Igy nem is tudtam megosztani vele,semmilyen magán jellegü dolgaimat.
2017. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem erről nem kell beszámolni egy szülőnek a részleteket meg főleg nem kell elmondani.De,ha valaki olyan jó kapcsolatba van az anyujával,h erről is tudnak beszélni az nagyon jó,de semmiképp sem kötelező elmondani.
2017. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én se beszéltem meg ezt anyával, ilyen témáról sose beszéltünk...jó kapcsolatunk volt, de ilyenekről nem kérdezett, és én se mondtam semmit


a barátommal már lasan 1 éve voltam együtt, és akkor anyával nagyon összevesztem...és akkor rámtámadt hogy: "legalább azt elmondhattad volna nekem, hogy már em vagy szűz"

én csak pislogtam, mondom bocsi..


ennyi volt, igaz én nem voltam túl fiatal mikor elvesztettem.

20 éves voltam, és nem szégyellem :)))

24n

2017. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Várható volt, hogy mire hazaérnek Németországból, már nem leszek szűz, mert addig, amíg ők egy hétig kint voltak, a barátom nálunk "lakott" velem, hogy ne legyek egyedül. Így eléggé kiszámítható volt, hogy mire hazajönnek, már nem leszek szűz. Csak annyit mondtam anyának, amikor hazajöttek, hogy megtörtént az első szex, védekeztünk, minden rendben. Bár nekünk eleve jó a kapcsolatunk, szóval nem is éreztem kínosnak. Nem muszájból mondtam el neki, hanem mert szerettem volna, ha tudja.

20N

2017. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell részletezned anyukáddal hogy hogyan,miként vesztetted el.


Azért remélem nem 14-15 éves vagy,arra nem lennék büszke a helyedben!

2017. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!