Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után ez normális?

Figyelt kérdés

Novemberben szedtem be az utolsó levelet, utána ahogy kell jött a megvonásos vérzés. Következő hónapban januárban szinte napra pontosan meg is jött megint, mintha tablettát szedtem volna, de most februarban meg nem akar megjönni, mar egy hetet késik. Csináltam tesztet, negatív, gumival védekeztünk ami nem szakadt ki és óvatosak voltunk. Szerintetek elmenjek dokihoz vagy ez belefér tabletta abbahagyása után? Azt hittem hogy helyreàllt a rend, mikor megjött az első tablettamentes menszeszem de most kicsit tartok töle hogy mi van hogyha mégis...

26/n


2017. febr. 14. 06:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Decembert kihagytam, decemberben es januarban is megjott napra pontosan tabletta nelkül
2017. febr. 14. 06:20
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nemreg en is igy jartam, ugyanigy november elejen hagytam abba a tabit, pechemre nekem ennel komolyabb problemam lett, aminek egy eü.-kaparas lett az eredmenye.... (nekem meg sem jott a menzeszem) most egyeb kezelesekre kell majd jarnom.

En huztam-halasztottam a dokit, szerintem ha parazol es ugy erzed, hogy valami nem okes, akkor menj el orvoshoz. Az a legbiztosabb, nem muszaj tabit sem feliratni... aztan megvizsgal, megmondja, hogy mi a helyzet es megnyugszol. :)

2017. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!