Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák? Mik a tünetek?

Méhnyakrák? Mik a tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fèl éve volt abortuszom, 2 hónap után fekúdtünk le utána a párommal először, és utána kevés pecsételő vérzést tapasztaltam. Gondoltam lehet megsérúlt a hüvelyem és azért vérzem! Ez után néha- néha megjelentek ismét ezek a tünetek. Kb. Október körül a bal mellemből nyomásra vér távozott. Elmentem vele dokihoz, aki elküldött mammográfiára, ahol a diagnozis ez volt: " hormonális ok". Ezután elmentem endokihoz, aki nézett prolaktin szintet és teljes hormon vizsgálatot csinált és azt mondta, hülyesség, hogy hormonális ok ugyanis csak az egyik mellem váladékozik a másik nem. És a hormonjaim is helyen voltak. Vissza mentem a nödokimhoz, de addigra már úgy elfajult a helyzet, hogy szimplán elkezdek vérezni aztán elmúlik és görcsölök meg szédülök. Csinált hüvelyi uh-t és hasi uh-t azt mondta petefészek cisztám van. Ezután csinált még rákszűrést meg tapintásos méhszáj vizsgálatot. Ennek az eredményét még nem tudom, de nagyon megvagyok ijedve. Egyre rosszabb már ott tartok, hogy egy nap kb 15x kezdek el vérezni barnás olykor rózsaszínes. Fáradékony is vagyok és nagyon szédülök. Szerintetek lehet méhnyakrák? Vagy ha nem akk. Milehet ez? Merre induljak? Mert senki nem mond semmit és már nagyon offon vagyok. :( Volt már valaki ilyen helyzetben? Kérlek segítsetek!

Köszönöm!



2017. febr. 15. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a legbiztosabb, ha elmész egy orvoshoz, aki megnézi és a látottak alapján tudja, miről van szó. Már a rák kedetjének is van elváltozása. (az imént volt a rádióban)
2017. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A rákszűrés eredményét várd meg azért. Drukkolok, hogy ne legyen baj.
2017. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! Leírtam, hogy már több orvosnál is jártam endokinál, mamográfián és nőgyógyásznál és egyik sem mond semmit, ha mondanal meg mind mást mond!
2017. febr. 15. 17:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Méhen belül is lehet fond,amit a ràkszűrés nem mutat ki.Sajnos tapasztalat.És az biony hormonàlus dolgokkal keződik ,illetve vérzéssel.Nekem pecsételő volt.Méhtükrözés és eü kaparàssal tudjàk kivizsàlni.
2017. febr. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a válaszod! Megosztanád velem mi volt a problémád és hogy milyen kezeléaeket kaptál?

2017. febr. 16. 09:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Mi volt végül a gond?
2018. dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Trombózis volt. Hajszálér repedt meg állandóan.
2020. jan. 30. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:
És hogyan kezeltek? Már tünet mentes vagy azóta?
2020. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most már igen. Vérhigitot kell szednem örökéletemre.
2020. febr. 2. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!