Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 40napja nincs menstruációm,...

Elluska kérdése:

40napja nincs menstruációm, dec-ben volt utoljára! Nem vagyok terhes. Volt valakinek ilyen problémája a hormon jaival?

Figyelt kérdés
Állandóan rendszertelen a menzeszem, és híztam is pár kilót. A héten megyek vérvételre.. Szerintetek mi a baj?

2017. febr. 20. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van hormonzavarom. Csak nálam folyamatos vérzéssel jelentkezett a probléma. Szerintem nálad is hormon, a pajzsmirigyed nézesd meg, lehet alulműködés. A pajzsmirigy prbéma simán okozhat menszesz problémát
2017. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alulműkődésem van, de már rég óta szedek Eutyroxot, és 3,45a tsh. Más hormontól is így kihagyhat?
2017. febr. 20. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Valózínű igen, nőgyógyászhoz is menj el feltétlen. Nekem nőgyógyászati, de nem ártana nekem is a pajzsmirigyem megnézetni, csak nincs kedvem vérvételhez.
2017. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jövő héten megyek oda is. Nem értem a testem, miért ennyire össze vissza működik már 2 éve akarunk babát, de nem jött össze. Sűrűn fáj a fejem is.. 😐 a régi nőgyógyászom mondta hogy foggyak le, de már mindent kipróbáltam és nem megy.. Ezért megyek egy másik nőgyógyászhoz.
2017. febr. 20. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó ha nőgyógyász is lát, bár szerintem a pajzsmirigyedtől nem tudsz szerintem fogyni, ha ott gond van, arra kéne valami megoldás, több hormon pótlás vagy nem tudom.
2017. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meglettek az eredmények. Minden ok. Kicsit leesett a tsh, egy hónapja még 3,... Most meg 2,6.
2017. febr. 25. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!