Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor ez micsoda? Visszam...

Most akkor ez micsoda? Visszamenjek az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja voltam nógyógyásznál ahol az volt a panaszom hogy folyásom van és kívülről fáj a gát és a hüvelybemenet.Csináltak leoltást az negatív lett illetve a citológiám os negatív lett. Kaptam pevaryl kúpot meg krémet és ugyan kívülről még fáj egy picit de amúgy nem lenne probléma. Kb két napig nem volt semmi gond, de most megint van folyás fehér egy picit nyúlós és tegnap mintha zöld v sárgás lett volna. Esküszöm nagyon vigyázok a higéniára és nem ültem idegen wcre. Nem fáj nem viszket semmi ilyesmi nincs

Én már bem tudom mit csináljak, már a múltkor is néztek rám bután hogy megint a folyással megyek vissza.

Előre is köszönöm a válaszokat!

21/L



2017. febr. 21. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos lövésem sincs, mi lehet ez. :( De ha panaszod van, menj vissza a nőgyógyászhoz mindenképpen!

20N

2017. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz, mert a színes váladék valami fertőzéstől lehet.
2017. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!