Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet PCOS betegseggek...

Hogy lehet PCOS betegseggek egyutt elni?

Figyelt kérdés

Jopar honapja nem jott meg, ezert elhataroztam, hogy mivel a stressz miatt nem lehet, hogy ennyi ideig kimarad, ezert felkerestem egy endokrinologust. Jovohet penteken tud csak fogadni, viszont minden bizonnyal PCOS a bajom. Teljesen el vagyok keseredve, mivel szinte minden tunetem megvan. Felek, hogyha oda jutok nem lehet majd babam, illetve nehez egyutt elni a tudattal, hogy mi lehet a bajom... felek a szuleimnek is elmondani, mivel el lesznek ok is teljesen kederedve... mas hogy tud ezzel egyutt elni?

24L


2017. febr. 21. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljes értékű életet lehet vele élni, ha életmódot váltasz, új fejezetet nyitsz és nem csak azt az egyet változtatja meg az ember hanem akkor onnantól tudatosan csinálja és tartod a 160gr diétát, sportolsz, szánsz magadra időt. Azoknak van gondjuk akik elsumákolják a diétát. Ha az IR kezelve van, lehet gyereked! A barátnőmnek természetesen úton fogant mellette mind2 gyereke.

Nekem mellé pajzsmirigy alulműködés van, az orvosom jó esélyt adott a természetes fogantatásnak, ha nem akkor is rengeteg lehetőség van. Babának nincs akadálya, a diéta, a sport és ha kell a gyógyszer együtt nagyon szép eredményeket hoz!

A pajzsmirigynél javulás nem érhető el nálam pl, 18éves korom óta szedem a hormonpótlást minden reggel és életem végéig így lesz mert kisebbek már a lebenyek. Terhesség esetében soron kívül kell mennem endokrinológushoz, gyakrabban nézik meg, adagot emelnek és ennyi.

Egy dolog kell a családtól: támogatás! Fogadják el hogy pl nem eszel úgy mint régen, hanem egészségesen, a diétádnak megfelelően. Én volt hogy rokonhoz vittem a kaját magamnak (laktózérzékeny is vagyok) mert tudtam hogy nem lesz nekem való és inkább ez mint hogy hetekig csúnya legyen az arcom a gyulladt pattanásoktól, rosszul legyek 1 órával az evés után, senki se haragudott érte, sőt utána kérdezték hogy legközelebb hogyan tudnak segíteni, azóta van mindig nekem való menü, nasi és pl párom is így étkezik már!

2017. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a legrosszabb, hogy a csaladom minden fele sutemenyt, edesseget, tortat eszik en pedig nem fogom kibirni, hogy ne egyek...
2017. febr. 21. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!