Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mivel szőrtelenítetek a...

Edina0328 kérdése:

Ti mivel szőrtelenítetek a labatok között?

Figyelt kérdés

Borotva epilator

Es miutan ezt megtettetek kentek ra valamit ? Mert nekem borotvalas utan mindig kipattog es viszket



2017. febr. 21. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Cukorgyanta.

Néha aloe vera gélt teszek rá.

Az epilátort mindig fertőtleníteni kell, sőt, a borotvát sem árt.

2017. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Borotva. De szerintem mostantól inkább formára vágom többször, és ritkábban borotválok, mert teljesen kipattogtam pedig vadonatúj borotva volt... és egy hétig piros pöttyös voltam és ezt azért nem szeretném :/ páromat úgyse zavarja, meg nem szoktam mindenhol leszedni a szőrt, ha most plusz egy centit csak rövidre vágok az teljesen rendben van szerintem. Te se borotváld ha nem bírja a bőröd.
2017. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Borotválom, aztán bekenem aftershave-vel. Így nem pattog ki annyira. De a körömvirágkrém is jó rá.

20N

2017. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 2

Én is épp most agyalok rajta, hogy a *ossmannban lehet kapni ilyen kis kozmetikai szemöldökformázó cuccost, elemes kis kütyü, amivel kívánt hosszúságúra igazítható a szőrzet. Szerintem kipróbálom, én így is ápoltnak tudom képzelni a végeredményt.

2017. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borotválom utána testápoló.
2017. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!