Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha aktus közben fáj az alhasam...

Ha aktus közben fáj az alhasam az természetes?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve tapasztalom,de ez idő alatt voltam nőgyógyásznál is,de ő nem látott semmit.

Feszülő,fájó érzés, ha párom "döf".

Ez természetes?


2017. febr. 21. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen felizgulsz,akkor a méhed feljebb húzódik,és nem lesz fájdalmas az aktus. Néha nekem is szokott fájni,de olyankor se nem vagyok elég nedves,és nem is izgultam fel eléggé.
2017. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ha belegodolok, akkor a legtöbb ilyen aktusnál vagy nem volt előjáték vagy volt,de kevés.

2017. febr. 21. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem vagy eléggé felizgulva, vagy a párod túl hosszú szerszámmal van megáldva, és a méhszájadat böki meg. Több előjáték kell! :)

20N

2017. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok,nincs mit! Próbáljátok meg minél inkább elnyújtani az előjátékot,és megoldódik a helyzet. :)

A lényeg,hogy lazulj el,és ne görcsölj rá se erre, se másra,csak egymásra, és az örömszerzésre koncentráljatok.

2017. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen a méhszájadat dugja. Ilyenkor tessék rászólni, hogy vegyen vissza, vagy próbálj "kijebb" heyezkedni rajta. Ha másképp nem megy, akkor viszont egyszerűen szállj le róla, mert nem vicces.

Egyrészt fáj, másrészt vérzik, harmadrészt a seb jó ráktalaj.

2017. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!