Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami nem stimmel? Mi baj...

Valami nem stimmel? Mi baj lehet? ( tampon)

Figyelt kérdés

Elég kínos a téma de nem tudom mi lehet.


Az lenne a probléma hogy ha felakarom helyezni a tampont az ujjam maximum 1/3 megy be. Bár felhelyezés után nem erzem a tampont van olyan hogy égető érzésem van. Nem régiben felnyúltam a hüvelyembe es egy hólyag alakú valamit találtam es mintha lenne ralyta egy icipici nyílás ( ezt elértem ugy hogy az ujjam teljesen volt bent). Gondolom ez a méh vagy petefészek fogalmam sincs... Csak úgy gondolom nem ott van ahol lennie kéne.


Illetve a menstruációim között 52 nap telik el vagy több pedig 1 éve menstruálok, ( előszor rendszeres volt). Ha tampont használok 3-4 nap után elmulik majd fel nap mulva mint a niagara... Értelmes válaszokat várok, előre is köszönöm.



2017. febr. 21. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
eleg fiatal lehetsz meg, ha csak 1 eve van menstruaciod. javaslom, hogy a kerdeseidet vagy szemelyesen egy nogyogyasznak, vagy egy orvos valaszol forumon tedd fel, ott hozzaerto valaszokat kaphatsz.
2017. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég mélyre teszed csak még szoknod kell. Nem baj ez a hosszú "semmi" sem mert még nem állt be. A vérzés egyszer eláll, egyszer niagara az sem baj még fiatalon.
2017. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy máshol urják hogy az egesz ujjad nyomd be nekem meg a fele se megy... Ráadásul meg el is erem azt a holyagot..
2017. febr. 21. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit érzel, az a méhszájad. Teljesen normális. Nem mindenkinek ugyanolyan hosszú a hüvelye. Ha nem érzed a tampont, akkor jól van felhelyezve. Semmi bajod. Nyugi. :)

20N

2017. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Égető érzés azért van, mert megsérted a körmöddel, nem vagy elég nedves, stb. Nagyritkán nekem is előfordul az ilyesmi.

Amit érzel, az kétlem, hogy a méhszájad lenne, túl közelinek tűnik a hüvelynyíláshoz képest.

2017. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem muszály egy ujjnyira benyomni, mindenkinek más, én is csak fél mutatóujjnyira nyomom be. Ne félj jól csinálod!12/L
2017. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2017. febr. 22. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!