Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? 14/l

Miért nem jön meg? 14/l

Figyelt kérdés
Mára kellene megjönnie, de nem érzek semmit (hasfájást, mellfájást stb.).A menzeszem már fél éve rendszeres (kb. 1 éve jött meg).Nagyon nem szeretnék nőgyogyászhoz menni, szerintetek mitől van ez?

2017. febr. 22. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális. kb 16-17 éves korodra fog kialakulni a rendszeres menstruáció. Az, hogy 6 hónapig renszeres volt, és a mai nap kivételével nem az, nem ad semmi okot pánikra. Nekem a te idődben 2 hónaponta egyszer jött meg fél évig, utána rendszereződött.

Szóval nem kell ettől egyből nőgyógyászhoz menni. Késhet pár napot.

2017. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a te korodban 6 hónapon keresztül nem jött meg. Idő kell neki, amíg beáll a ciklus. De ha sokat idegeskedsz ezen, akkor csak még rosszabb lesz.
2017. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy.
2017. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1., 2., köszönöm a válaszokat, utolsó, ha még nem voltam együtt senkivel, akkor hogy lehetnék terhes..
2017. febr. 22. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha már ezt tudod, a ciklusról is tudhatnál alapvető információkat.
2017. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

"Terhes vagy."


Talán TE vagy GONDterhes!

2017. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Talán jó lenne, ha az iskolai felvilágosítást nem elröhögcsélnék a gyerekek, vagy ha gyakorizni tud, akkor ennek is utánajárhatna a neten.
2017. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!