Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19 évesen normális eset...

19 évesen normális eset menstruáció alatt a Super tampon?

Figyelt kérdés
Nagyon erős a menstruációm. Erős görcsölés és erős vérzés. Eddig elég volt a normál tampon, de már körülbelül 2 hónapja a Supert használom. A párommal 3 éve vagyunk együtt, baba sem sikerült még, pedig 1 éve próbálkozunk..Szerintetek normális ilyen korban a supert használni? Válaszokat koszonom!
2017. febr. 22. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, én is azt használom, plusz extra betétet, az első három napban. Orvos szerint minden rendben van.
2017. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2017. febr. 22. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Sok idióta beszólogatott már itt is amikor írtam, hogy normális, erre lehülyéztek, és orvoshoz küldtek :) Pedig teljesen normális, és nincs semmi baj. Mindenkinek más a szervezete, ezt egyesek nem képesek elfogadni, felfogni :)
2017. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Maga a tampon méret normális, nekem 15éves koromtól kellett az első 3 napon.

Viszont az nem hogy éve nem jön össze a baba.

Endokrinológust keress fel, ő ért a hormonokhoz a legjobban. Nálunk is pontosan így volt, csak én 23voltam. Erős, 7-8napos vérzés és baba nem jött, pajzsmirigyemet kellett helyretenni. A vérzés 4 normál napra csökkent és a baba is sikerült.

2017. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképpen felkeresek egy orvost, a baba dolog miatt is :(
2017. febr. 27. 19:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is 19 vagyok és nekem még a super is kevés, super pluszból használom a szárnyas fajtát és még azt is nagyon sűrűn kell cserélgetnem. Annyira sűrűn, hogy egy éjszkai éjszakai betét is kell mellé, mert különben 1,5 óra után már véres lenne mindenem. Nagyon rossz ez, főleg hogy olvasom,hogy mások mini meg normál tampon használnak csak és nem áznak át. Nem értem hogy nekem miért ilyen erös,de már a kezdetektől ilyen. 12,5 éves koromtól szenvedek ettől :(
2017. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
A normál tampon kb 10 percre lenne elég nekem, a mini meg még utolsó napra sem lenne elég. Amúgy kicsit furcsa, hogy 19 évesen már egy éve babát terveztek, én még el nem tudném képzelni hogy gyerekem legyen. De hát mások az emberek, én még nem érzem hogy eleget láttam volna a világból, ahhoz hogy átadjak mindent egy gyereknek. Szerintem felelőtlenség, pláne hogy mire a gyerek megszületik, már valószínűleg nem is lesztek egy pár.
2017. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem felelőtlenség, pláne hogy mire a gyerek megszületik, már valószínűleg nem is lesztek egy pár."


Kac-kac! :) Ezen nagyot nevettem! Hogy itt egyesek milyen primitívek és mennyire várják pesszimistán más boldogtalanságát :) Röhög a májam komolyan mondom miféle savanya nőszemélyek járnak már ide :)

2017. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7: Először is, mindenki úgy éli, tervezi az életét, ahogy akarja. Szerintem semmi közöd ahhoz, hogy én igenis babát szeretnék. Én életem, én döntésem. Nem kértem hogy neveld helyettem :D Nagyon régóta együtt vagyunk a párommal, van tisztességes munkánk, mi a problémád? Valószínűleg te 2 hetente váltogattad a pasijaid...fogalmad se lehet az elkötelezettségről es a hűségről. De persze 19 évesen úgy is lehet életet élni, hogy bulizol orrba szájba :) Ennyi az én véleményem, a 8-as hozzászólásával pedig maximálisan egyetértek.
2017. márc. 9. 17:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem csak 19 évesen, még 40 évesen is normális :)
2017. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!