Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok ajánlani Szolnokon...

Tudtok ajánlani Szolnokon olyan női nőgyógyászt, aki nem csak random ír fel fogamzásgátlót, hanem előtte elküld vérvételre (májfunkció)?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A háziorvostól kérheted ezt a vérvételt, évente amúgy is kéne csináltatni egyet és utána is. A Leider-mutáció amit fontosabb kérni és egyszerű: kérd a nőgyógyásztól! Ha határozott vagy, kiírják.
2017. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ, de én a kérdésre szeretnék választ kapni. A vérvételem már megvan, olyat keresek, aki ennek alapján írja fel, nem csak úgy.
2017. febr. 23. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Van nem női nőgyógyász is?
2017. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mai világban nem tudni. :) Úgy értettem nőnemű legyen a doki.
2017. febr. 23. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Én átjárok ceglédre, itt most vannak nők, de velük még nem volt jó tapasztalatom sajnos, Bihal Gabi aki rendes.

Sajnos egyébként vérvétel alapján nem tudnak felírni gyógyszert, ahogy te érted. Ez max azt mutatja hogy rendben-e a májad.. De hogy a hormonjaid milyenek, mit viselnek el, lutri. Kikérdeznek hogy milyen a menzeszed, közti vérezgetés van-e, pattanásokkal hajaddal van-e gondod, hízásra hajlamos vagy-e és ez alapján pl azt el tudja találni hogy antiandrogén legyen, milyen hormon legyen.

[link] ez alapján kb. aztán ha valami nem oké akkor ír másikat 2 hónap múlva.

2017. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én még soha, sehol nem találkoztam olyan nőgyógyásszal, aki ne random írt volna tablettát, hanem hormonszinteket, vérvételi eredményt nézett volna hozzá. Tojnak ők arra, hogy neked milyen egyéni igényeid lehetnek, kapod a tucatgyógyszert, és legyen jó. Olyat is hallottam, hogy a doki látatlanban írta fel, és anyuka ment be a vényért.
2017. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem lep meg, van tapasztalatom velük. Egy pozitív dolgot nem tudok mondani róluk. Na mindegy azért köszi hogy írtatok.
2017. febr. 27. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!