Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is érzi a peteerést?

Más is érzi a peteerést?

Figyelt kérdés
Lassan egy eve lesz hogy megfigyeltem hogy menzesz után 1-3 nappal jelentkezik hol enyhébb hol fájdalmasabb szúró jobb petefeszek tajéki alhasi fájdalom mely 3-4 nap után spontán elmúlik.lehetséges hogy ennyire erzem a peteérést?

2017. febr. 24. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Persze, az ovulációt sokan érzik. Google: ovulációs fájdalom.

Ez természetes dolog.

2017. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Koszi a választ.en szemely szerint egy eve erzem meg.jartam többször vele dokinál de semmilyen szervi elváltozást nem talaltak szerencssere.(mondjuk en azer van hogy megijedtem,neha tudott ugy szúrni hogy csak görnyedve tudtam menni.)

De azért is volt fura hogy mindig csak menzi után 1-2 napon jött elő es tartott ugy 3-4 napig.

2017. febr. 24. 11:21
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha egészséges vagy, és ezek szerint az vagy, akkor minden rendben. Érzékenyebb vagy picit a belső működésedre, ami nem baj.
2017. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A menstruacio es a peteérés kozott 14 nap van. Szoval kilokodik a pete, vándorol, ha nem termékenyül meg akkor menstrualsz, elmúlik, jön ket het es kezdődik elölről.

Szerintem te valami mást érzel.

2017. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Menzesz után 1-3 nappal" - ez nem valami pontos meghatározás. :) De gondolom nem a menzesz megjötte után 1-3 nappal érzed. Mert akkor az még nem az ovuláció.

Inkább azt írd meg, hányadik ciklusnapon érzed? 28 napos ciklusnál a 14. nap körül van, de nekem pl. inkább 27 napos a ciklusom, és a 12. körül szoktam érezni, hogy feszül, kicsit puffad, szurkál a hasam.

2017. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én mindig érzem.
2017. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig 14. napon van peteérés, az mindenkinél egyéni.


Többek között ezért is van annyi "megszakítással védekeztünk, a menzesz előtt egy nappal, hogy lehetek terhes?"kérdés manapság.

2017. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, általában.

4-es voltam

2017. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lindynette 20ast szedek hétfőn veszem be az utolsó tablettát.mindig napra pontosan pénteken jon meg tart ugy általában hétfőig.valamikor kedd valamikor szerdán kezdem el erezni a szuro jobb oldali fajdalmat.ami általában péntek max szombaton megszűnik.tehat ha jol számoltam a ciklus ugy 5-6 ik napján kezdődik a fájdalom es tart a 9 ik napig.es mint írtam észrevettem egy eve pontosan szinte menetrend szerint igy van.ritka hogy nagyon nagyon faj.inkább csak erzem hogy valami történik enyhe szuro fájdalommal.
2017. febr. 24. 12:04
 10/18 A kérdező kommentje:

Amúgy pont ket hete voltam nogyogyazsnal (új) neki is megemlítettem ezt a tünetek o annyit mondott ra hogy lehet hogy nekem igy indul be menzi után a petefezskem.hogy kicsit érzékenyebb vagyok ra.ahogy egy hozzászóló is irta.

Mivel a vizsgalat során semmilye. Elváltozást nem eszlelt egyedül annyit mondott hogy gyulladás van meg egy mehszajseb.de errol tudtam.a gyulladásra most klion d100as huvelytablettat használok.

2017. febr. 24. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!