Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van teljesem megbolondul...

Miért van teljesem megbolondulva a ciklusom? Többi lent 👇👇👇

Figyelt kérdés

Voltun januárban endokrin szakrendelésen. Kiderült, hogy pajzsmirigy bajom van. Felírtak egy gyógyszert azt minden reggel be kell vennem. Ezt mikor elkezdtem szedni, másnap vagy harmadnap jött barna, mondom de jó megjön. De nem! 7 napig csak barna, néha véreskés. És ennyi! Aztán fehérfolyás. Tegnap megjött és most megint dől belőlem a vér,ha felállok akkor nagyon sok kifolyik, egy betét három órát bír ki.

Szerintetek ez a gyógyszertől van vagy mitől?


14/L



#menstruáció #ciklus #menzesz #endokrin szakrendelés
2017. febr. 25. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtákoztatót,hátha van a menstruációra valami utalás.
2017. febr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem, és bő vérzést csak az időseknél okozhat.
2017. febr. 26. 07:33
 3/5 anonim ***** válasza:
14 évesen a barna folyás is menstruációnak számít. Még fejlődik a szervezeted, változnak a hormonjaid, így ez normális. Az is normális, hogy dől belőled a vér, hiszen a menstruáció ilyen.
2017. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem menj vissza a dokihoz. esetleg egy másik dokihoz is elmehetsz. a hormonrendszer egy nagyon érzékeny rendszer. a legjobb, ha csak igazi szakértők avatkoznak bele.
2017. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy normális, ha barna jön, számitsam menstruációnak.

De e vér az megint annyi, mint előtte!

2017. márc. 20. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!