Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúró alhasi fájdalom?

Szúró alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Elég régóta vannak ilyen tüneteim, de azt hittem, hogy ez "normális", mivel nagyjából egybeesett az első menstruációmmal (kicsit több, mint 4 éve). A ciklusomtól teljesen függetlenül jönnek, és általában elég rövid ideig tartanak. Azt vettem észre, hogy ha rosszul fordulok, vagy hirtelen kelek fel, akkor nyilal bele legtöbbször, de egyébként is szokott. Viszonylag magas a fájdalom küszöböm, ezért -és mivel azt hittem, hogy ez rendben van- nem igazán foglalkoztam vele. Tisztában vagyok vele, hogy felelőtlen voltam. Mi a teendő? Anya tudja, és szerinte nem ártana megnézetni, de nem az az ember, aki foglalkozna ilyen dolgokkal.

15/l



2017. febr. 25. 23:51
 1/3 A kérdező kommentje:
A jobb oldalamon.
2017. febr. 26. 00:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Petefészek környékén van, vagy feljebb? Ha a környékén, akkor érdemes nőgyógyászhoz menni. Ha nem, akkor a belklinikára.

20N

2017. febr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Petefészek környékén. Köszönöm a választ!
2017. febr. 26. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!