Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 hetes vagyok és nagyon...

7 hetes vagyok és nagyon rosszul érzem magam. A szagok irritálnak engem, üklődöm, estére minden ki jön belőlem. Aki hasonló cipőben jár (t) annak mi segített?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem,hogy megtartom. De iszonyatosan rosszul érzem magam kb egy hete. Egy hete nem bírok ki kelni az ágyból , csak fekszem és fekszem . Szédülök, hányingerem van, nem

bírok. Meddig lesz ez így ?



2017. febr. 27. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
3,5 hónapig tart körülbelül. Van akinek tovább. Hideg vizet kortyolj hányinger ellen. Aludjál sokat. Én ugyan így voltam a terhesség elején annak idején.
2017. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem enyhít semmi a hányingeremen, mindentől üklődöm és ez miatt annyira fáj a gyomrom. Aludni is nehezen alszom el és korán ébredem fel.
2017. febr. 28. 00:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez van, majd jobb lesz - vagy nem, unokatesóm felesége végighányta a második terhességét - de a 9.hónapban is alig tudott enni, mert álló nap hányingere volt.
2017. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eggyüttérzek ! Általában a 12 hét után megszűnik , tudom ,hogy van addig még pár hét de gratulálok a helyes döntésedhez!
2017. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában valóban az első trimeszterben van ilyen,de vannak akiknek akár 9 hónapon keresztül. Vegyél B6 vitamint és szedd 3x2 -esével. Nem árt a babának és a terhességnek és talán segít valamit. Ha továbbra sem javul az állapotod és fogysz is,akkot viszont jelezni kell az orvosnak!
2017. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Az abortusz! Nekem megvaltas volt. En nagyon "beteg"voltam,amikor 6hetesen abortusz mellett dontottem,es jol tettem.
2017. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most kovezzetek,es pontozzatok le,de en tenyleg igy lattam jobbnsk. Sajnaltam,meg minden,meg mikor pozitivat teszteltem orultunk.is,es megakartuk tartani. Aztan kezdtem rosszulerezni magam,falfeher volta,hanytam minden egyes nap,fogytam minden heten majdnem egy kilot a hatodik hetemre,mar kevesebb mint lettem az atlagomnal,mindigis 50kg voltam,aztan a sok hanyastol kb 45-re csokkentem le,minden bajom volt,faradt voltam egesznap,csak fetrengtem,dolgozni se tudtam menni,mert osszeestem volna,komolyan,szornyu volt. Remalom. Aztan dontottem,en ezt nem csinalom vegig. Paromnak is elmondtam,o azt mondta:"-oke,te tested,en szeretnem,de ha te nem,es foleg ha rosszul is vagy,en nem eroltethetem rad,es nem is akarom, meg lehet majd kesobb gyerekunk. Ennyi
2017. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7! És ha később is rosszul leszel akkor sem szülöd meg?!
2017. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!