Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlótól lehet hízni?

A fogamzásgátlótól lehet hízni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és világ életembe nem tudtam hízni, mindig nagyon sovany kategoriaba soroltak, probaltam mar izom építést is, több rendes kaját enni de ez lehetetlen. Aztán mivel amugyis elakartam kezdeni mostanába a tabi szedést és mivel hallottam h hízni is esetleg lehet tőle így még több elönyt látok benne, szerintetek segítene nekem?

2017. febr. 28. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Jézusisten. Legfőbb okból azért szednéd hogy hízz tőle?! En egyiktől sem hiztam. Ezektől mar szerintem nem nagyon lehet mert újak.

Szedj peritolt ha annyira hizni akarsz.

2017. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a fogamzásgátlótól hízol, hanem attól, amit megeszel. Csak könnyebb a gyógyszerre fogni. Emiatt fogamzásgátlót szedni orbitális baromság. Egyél többet, aztán kész. Inkább izmosodj, ne hízz.

20N

2017. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Lehet fogyni fogsz tőle. Én is osztom a válaszoló véleményét: szedj Peritolt!
2017. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mai gyógyszerektől már ritka de akkor is baj és nem velejáró.

Én 12kgot fogytam tőle pl, pedig már akkor is csak 52 voltam.. (158cm-hez) és nem változott az életmódom. Ezt váltotta ki. 40kg lettem.

Hízni akkor hízik tőle valaki ha a gyógyszer bekavar a szénhidrát anyagcseréjébe, lelassítja azt és egyéb gondokat okoz (nálam ez a fogyás 3 hónap alatt pajzsmirigy gondot okozott! pedig előtte rendben volt, most életem végéig szedhetem a hormonpótlást) ami nem játék és azonnal dokihoz kell menni. Csak sokan várnak vele..

Nagy súlyzós edzés és sok jó szénhidrát és fehérje - így lehet szépen súlyt felszedni.

2017. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!