Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti 12 évesen milyen felső...

Ti 12 évesen milyen felső fehérneműt használtatok?

Figyelt kérdés
Topot, kosaras melltartót, vagy milyet?

2017. márc. 1. 19:59
 1/8 anonim válasza:
100%
topot,augusztus 31.en kaptam melltartot szoval egy nappal elotte hogy gimis lettem,mert ott mar mindenki azh ord nem akartam kilogni xd
2017. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Topot hordtam 14-5 éves koromig. Aztán sport melltartót,és kosarasat 17 körül. (Egy kettő volt már régebben is, de nem mindennapi használatra)
2017. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Mi az a top? Valaki linkeljen már egy képet!
2017. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én rendes melltartót 13 évesen meg már merevítőset
2017. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ attól,hogy mekkora a cicid. Nekem akkor sem volt sok,ahogy azóta sem, így toppot hordtam csak. Az első barátom 16 évesen is azt látott rajtam először, majd 17éves korom körül kezdtem el vékony szivacsosat hordani.

Ha nagy a cicid és zavar, lehet kosarasat is hordani.

2017. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen C kosaras melltartót kellett hordanom, de anyukám csak sportmelltartót engedett venni ekkor, mert szerinte a merevítős egészségtelen.

Ha most visszagondolok és végignézem a régi képeimet, semmit nem tartottak és nagyon lógtak.

Tehát ha már fiatalon erősebb vagy mellben, akkor mindenképp egy kényelmes merevítőssel kezd, ami megaladályozza, hogy csúnyán eldeformálódjon, kinyúljanak a szövetek.

Mára E kosaram van, így a mai napig elengedhetetlen számomra egy ilyen melltartó.

2017. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett már melltartó, 75 B-C kosár.
2017. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Merevítős melltartó 70/A és mielőtt le lennék pontozva 11 éves korom óta menstruálok szóval...
2017. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!