Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell elapasztani a...

Ilonka85 kérdése:

Hogyan kell elapasztani a tejet ha már nem akarok szoptatni?

Figyelt kérdés
Van tejem,söt sok de nagyon vizes.es nemtudom hogy mit tegyek hogy már ne legyen.mert nagyon megvan duzzadva a cicim.es most mindig káne fejnem vagy nem tudom.légyszi segitsetek.

2017. márc. 1. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem sehogy.magától elfog apadni ha nem fejed.Persze idő amég elapad! 22/l
2017. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

menj el orvoshoz kapsz rá gyógyszert.

Elso te meg ne írj hülyeséget mert ettől a mell be is gyulladhat úgy hogy besz.rik a fájdalomtól. Nem véletlenül kell mindig fejni a tejet.

2017. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Ahogy a baba egyre kevesebbet szopik,a tejtermelés is csökken és szépen elapad. Persze egyik napról a másikra nem szabad abbahagyni,de ha egyre kevesebbet és kevesebbet szoptatsz és fejsz,akkor elapad magától. Ha viszont hirtelen akarod abbahagyni,akkor el kell menni orvoshoz aki ír fel gyógyszert.
2017. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvos ír fel hormont rá. Egyébként hideg vizes borogatást szoktak még ajánlani.
2017. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem anyukamnak is meg a tesomnak is volt ezzel problémája. Anyának ugy be gyulladt hogy sírt a fájdalomtól amikor a noveremet akarta szoptatni de ugye nem tudta. Szoval lehet valaki szerencsés.
2017. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!