Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes ettől függetlenül?

Lehetek terhes ettől függetlenül?

Figyelt kérdés
Február 18án volt peteérésem a naptár szerint, mi 21 tudtunk a barátommal lenni, belém élvezett nem egyszer. Március 4én kellett volna elvileg megjönnie, de ma (márc. 2án) megjött. Alhasi görcseim is vannak, de elmúlik-vissza jön. Nem tudom hogy ez most hány napos lesz. Piros és barnás színű. Elképzelhető hogy nem lett baba? Vagy azért jött meg mert már majdnem a ciklus végén szexeltünk és úgy fogant meg (ha megfogant) ?
2017. márc. 2. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Rosszkor voltatok együtt és meg is jött, nyilván nem vagy terhes. De ha jó időben sikerül szexelni, akkor sem lesz belőle mindig terhesség.
2017. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Nem valószínű,hogy terhes vagy. Sajnálom. Amúgy mivel a spermiumok a petevezetőben akár 48 órát is életképesek,a petesejt pedig 24 órán keresztül, a 21-én akár teherbe is eshettél volna,de azért kicsi a valószínűsége.
2017. márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!