Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Óriás darabos...

Ez normális? Óriás darabos menses. Én nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés

Szóval, 25 napja keztdem el szedni a Dienille fogamzásgátlót, ma megjött az első megvonásos vérzésem.

Görcsölt reggel nagyon a hasam, vettem be gyógyszert, és csak betétet tettem be, mert nagyon kevés volt a vérzés és pár óra mulva egy óriási darab -kb akkora, mint kisújjam, talán egy picit kisseb- váladékszerű valami volt a betéten, vmi fehér színű véres undorító izé..

Ez fogamzásgátlónál normális? Vagy látogassam meg az orvosom? Már nem fáj a hasam, a görcsoldó után egy órával sem fájt.



2017. márc. 2. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Már amennyire a fogamzásgátlás az. Azóta még vérzel? Ha a következő alkalmakkor is ilyen lesz, esetleg kérheted, hogy próbáljatok ki mást...
2017. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még vérzek picit
2017. márc. 2. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
teljesen normális,valószínűleg nagyobb petsejt lökődött ki
2017. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 kisujjnyi????

Ha a többiek azt mondják normális én elhiszem bár én is pánikolnék főleg ha fehér, a méh bevonata (nem tudom a pontos nevét) néha jöhet nagyobb darabokban (nekem a legnagyobb egy 100ft-osnyi volt) de a színe miatt érdekes.

2017. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!