Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora baj lehet abból ha az...

Mekkora baj lehet abból ha az elso levél után abbahagyom a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Elso levélnél tartok, mar csak egy szem van belole de abba akarom hagyni mert igazából el se akartam kezdeni szedni csak az idióta orvos ezzel elintézte a problemamat. Azóta voltam mar magán dokinal ő azt mondta 3-6 hónap után hagyjam abba. De en nem birom annyira fajnak a cickoim hogy nem tudok hason aludni, a melltartó ahogy nyomja mar lassan megőrjít, csomók vannak benne, pluszba a libidom a béka segge alatt van.

Mellette bromot is szedek es rohadt szarul vagyok tőlük. Szerintem a ketto együtt szedése miatt. Hányinger gyomorfajas stb :(

Tudom hulye vagyok hogy elkezdtem egyaltalan szedni, sőt hogy ki váltottam de azt hittem jobb lesz a gondjaimra :(


2017. márc. 2. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

A levél végén abbahagyhatod. Így kevesebbet árt, mintha pár szem után hagynád abba.

20N

2017. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak ez a márkájú tabletta nem jött be de akkor is mindenképp hagyd abba ha kellemetlen, ha nem akarsz kísérletezni más tabikkal ezek után meg tudom amúgy érteni.
2017. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, lehetséges hogy ez a márka nem jön be, de egyáltalán nem is akarok szedni semmilyet, mert én feleslegesnek tartom.

Csak az orvos azt mondta ha van állandó partnerem (van) akkor szedjem. Ha nem akarom akkor 3 - 6 után hagyjam abba és csak az érdekelt volna hogy esetleg valaki hagyta-e abba 1 hónap után? Mennyit ártanék vele? Régen szedtem sokáig és amikor abbahagytam nekem semmi gondom nem volt, rendesen menstruáltam. Ez volt most a harmadik hogy újkrakezdtem szedni. (De nem akarom, mi gumival védekezünk.)

2017. márc. 3. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán nem szokta meg a szervezeted még. Az első hónapom nekem is ilyen volt, azt hittem meghalok, azóta viszont semmi bajom, az is csoda ha menzesz előtt fáj egy picit a cicim.
2017. márc. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy szar lehet mert eddig egyiktol se volt ilyen bajom pedig szedtem pár fajtát. Es nekem amúgy a hasfajasom se múlik tőle kb ugyanolyan mint előtte volt, a vér amúgy is kevés volt de igazából nem akarom szedni az az igazság. Nem tudom mennyire tesz jót hogy magas a prolaktin szintem es arra is gyogyszert szedek. Az orvos nem mondott semmit, viszont a barátnőmnek is magas es neki azt mondtak nem szabad ilyenkor fog.gatlot szedni...
2017. márc. 4. 08:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy válaszoltatok :)
2017. márc. 4. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!