Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első aktus után mennyi...

Az első aktus után mennyi idővel ajánlott elmenni nőgyógyászhoz? És milyen vizsgálat lesz?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem felesleges ha minden rendben van. De ha nagyon akarsz akkor bármikor amikor kapsz időpontot.
2017. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az évenkénti rákszűrés fontos. Arra például mikor menjek először? Meg kell várni,hogy elteljen egy év az első aktustól számítva?
2017. márc. 5. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Első szex után már mehetsz bármikor rákszűrésre, nem kell várni. Ha nincs panaszod, más vizsgálat tudtommal nem lesz. De mondhatod, hogy egy rutivizsgálatot csináljon (mellvizsgálat, stb).

20N

2017. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. márc. 5. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az első szex után egy héttel mentem. Bár egyébként is kellett volna mert elfogyott a fogamzásgátlóm.

Nekem megcsinálta a rákszűrést meg egy hasi ultrahangot.

És igen évenként menni kell vizsgálatra :)

22N

2017. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nemi élet megkezdése után kb 1 évvel ajánlott az első ellenőrzés.
2017. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!