Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, de csak krémes váladékom van. Mensi lesz?

Figyelt kérdés
tegnap kellett volna megjönnie de csak krémes váladékom van! nagyon fáradtnak érzem magam de olvastam ez lehet a menszesz jele is! émelygés is volt majd 2 hétig de most már csak fáradság van de az nagyon!
2007. nov. 20. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem lesz mensi!

Minden tüneted terhességre utal!

2007. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
80%
Szia, nekem pénteken-szombaton kellett volna megjönnie, azóta csak barnázok és csak keveset, és nem is érzem, hogy megjönne. Viszont ez nem jelent még semmit, az émelygés nekem is megvolt és a mellfeszülés durván, viszont tegnapelőtt a teszt negatív lett. Én most még várok 2 napot és csinálok új tesztet. Javaslom, hogy tesztelj egyet amint tudsz, az egy napos késés még sajna nem jelent sokat, látod, nekem már 4 napja késik. Azért kitartást!
2007. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
en is varnek meg egy kicsit aztan teszt,a tuneteid utalhatnak babara is meg mensire is,de hamarosan ugyis kiderul,addig meg ha nem birod kivarni tesztelj.
2007. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ez lehet bébi. Nekem is volt krémes váladékom, olyan érzésvolt mintha megjött volna. Nekem emellett 6 napot késett, émelyegtem is, csak sajnos az én babám nem maradt meg. Várj még egy pár napot és csinálj egy tesztet! Ha összejött, GRATULÁLOK!
2007. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!