Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnázás, fájdalom, mitől lehet?

Barnázás, fájdalom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a ciklusom, havonta kb 2-3 hétig barna folyásom van. Pár hónapja kezdtem el szexuális életet élni, nem szedek fogamzásgátlót, óvszerrel védekezünk. Önkielégítés után erős, menstruációs görcshöz hasonló alhasi fájdalmaim vannak, néha ez mellett hányingerem is van. 15/L

2017. márc. 5. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ártana meglátogatni egy nőgyógyászt, egyáltalán nem normális, amiket írsz. No meg persze egy rákszűrést is csináltathatsz, évente kell.

20N

2017. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán megkéne látogatni a nőgyógyászat mert nem normalis hogy 2-3 hétig barna folyasod van.

Es jöhet a sok okos lepontozni meg dumálni hogy még be se állt a menstruaciod...akkor se normalis

2017. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Több mint 3 éve menstruálok, és úgy tudom hogy fél év után be kéne állnia a rendszerességnek. Iskolaorvossal beszéltem a kezdődő szexuális életről, és azt mondta hogy a szex is sok esetben segít a rendszerességben, ezért azt mondta hogy még várjak kicsit az orvossal. Ez február elején volt. De mi lehet a probléma? Valakinek volt hasonló? Meg miután olvastam hogy a barnázás az lehet terhesség alatt is, konkrétan tökre beparáztam, de most nyugtatgatom magam hogy tuti nem
2017. márc. 5. 21:17
 4/5 A kérdező kommentje:
És azt kihagytam, hogy múltkor nagyon fel voltam izgulva, és akkor is úgy begörcsölt a hasam, hogy felkelni nem tudtam kb 10 percig.
2017. márc. 5. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerinted ez normális?! Mégis mire vársz?!
2017. márc. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!