Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kihagytam 2 napot a fogamzasga...

Engi555 kérdése:

Kihagytam 2 napot a fogamzasgatlo tablettabol, verzes jelent meg mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hetvegere elutaztam es itthon felejtettem a tablettaimat, igy kimaradt a penteki es a szombati, vasarnap amint haza ertem azonnal bevettem egyet, utana rendesen a kovetkezo napon is szedtem. Viszont ma (kedd) verzesem lett, folytassam a szedest vagy hagyjam abba?

#vérzés #tabletta #kihagytam a tablettat
2017. márc. 7. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el a betegtájékoztatót mondjuk..vagy hívd fel az orvost.

Amúgy meg miért kene abbahagyni? Többet ártanál vele.

Azért jelentkezett a vérzés mert kimaradt két szem es az agyad ugy reagált hogy meg lett szakítva a szedése teljesen. Mennyi van még belole?

2017. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Folytasd a szedését, sajnos ezeknél a tablettáknál nagyon figyelni kell arra, hogy mindennap bevedd. Nem az agyad reagál így (ezen jót nevettem, hogy előttem írták), hanem a tabletta szedésével megszűnő hormonváltozás miatt lesz megvonásos vérzésed.
2017. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És szerinted arra nem az agy reagál te nagyon okos?? Atya úristen....
2017. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hasonlo cipoben jarok, en tobb mint fel eve szedem a gyogyszer miutan abbahagyom mindig a 3.nap estejen jon meg. Most sem volt maskepp de hetfon nem hoztam magammal a munkahelyemre(24orazok) es igy csak masnap delutan tudtam bevenni mikor hazaertem, este pedig a masikat is bevettem de addigra megjott. Ezen annyira nem is lepodtem meg bar ilyen koran nem szokott, de kb 4napig szoktam menstrualni a 4.nap mar szinte semmi, most viszont ez a 6. nap es meg mindig rendesen meg van... a nogyogyaszom csak hetfonkent rendel es meglepo mod megint dolgozom ugyh csak egy het mulva tudnek elmenni. Van okom aggodni vagy ilyen elofordul? Es meg annyi h felfaztam kicsit a hetvegen.

Koszonom a valaszokat elore is.

2017. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt elfelejtettem hozzatenni h ez egy hettel a rendrs menzeszem utan tortent
2017. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!