Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti belemennétek hogy...

Lányok, ti belemennétek hogy tengerre mentek ha tudnátok, kb akkor kell megjönnie? Hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Szóval egy ismerősöm megkérdezte mennék-e vele tengerre, úgy olcsóbb lenne a szoba végett, megvan neki az időpont. Nos, nekem nagyjából pontos, és ahogy számolom kb azokban a napokban kellene megjönnie, amikor ott vagyunk. 10 napról lenne szó. Ti belemennétek? Tampont nem használok, még utánamjönnek a cápák :D. Viccen kivül, nem használtam még tampont mert nem megy, de ha sikerülne is, akkor sem mennék vizben görcsölő hassal (gyógyszer nem elég hatásos), amúgy is kellemetlen, csak oda megyek ilyenkor, ahova kénytelen vagyok pl munka stb. Életemben 2x mentem tengerre, és természetesen mindkét alkalommal megjött valamikor közben, azóta valahogy nincs kedvem nyaralást tervezni..Esetleg valami megoldást erre a problémára ha tudnátok, szivesen meghallgatok tapasztalatokat, tanácsokat.
2017. márc. 8. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én belemennék. Próbálgasd a tampont meg szedj fogamzásgátlót. Mióta ezeket használom nem zavar ha menstruáció alatt kell valahova mennem.
2017. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használj tampont, aztán mehetsz a vízbe.
2017. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam, és nem megy. Hiába gyömöszölöm, fáj egyszerűen, de megpóbálom még, hátha. A fogamzásgátlót nem vállalom be, sok gondom van, nem játszanék a hormonjaimmal, mert az arcomon már igy is elég nyomot viselek miattuk. Olyan durva pattanásaim voltak, hogy megmaradtak utánuk a hegek örökre, és inkább nem kisérletezek még orvos ajánlásával sem.
2017. márc. 8. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Pedig a fogamzásgátló segítene a bőrön is de ne hallgass az elsőre mert csak emiatt hogy el tudj menni nehogy elkezd szedni...

Próbálj mini tampont esetleg valamivel sikositsd be hogy könnyebben felcsusszon.

En amúgy elmennék a helyedben.

Tavaly vegig menstrualtam a nyaralást horvátban. Nem zavart, örültem hogy nyaralok.

2017. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Fogamzásgátló vagy tampon vagy dokihoz mész és kérsz pl injekciót vagy ciklusrendező tablettát erre az egy alkalomra amivel lehet tolni vagy előrébb hozni(az nem fogamzásgátló).
2017. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem fel fog menni az a tampon:) Felteszed 1 lábad a wcre, kicsit rogyasztassz. Előveszed a mini tampont meghúzod a szálat és zsuppsz fennnt van:) kicsit a feneked felé told, csak egy picit egy két cmt aztán kb 110°os szögben felfele hátra. Fel fog menni. Én 12 vagyok és egy tesi öltöző wcjében sikerült felraknom elsőre. Ne aggódj, élvezni fogod a nyaralást. A cápák pedig nem fognak utánad menni:) amúgy egy b.nőm mesélte, hogy ők olaszba voltak amikor megjött neki és még nem akart tamponozni és vettek neki valami átlátszó bugyiszerűt amit direkt erre találtakki. És megsúgom, hogy a tenges sótartalma miatt annyira steeil hogy oda tampon sem kell.
2017. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!