Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezen nem kell megijednem?

Ezen nem kell megijednem?

Figyelt kérdés

2017.03.10.-én kellet volna megjonnie a menstruációmnak. De péntek előtt ittam citrom levet, pénteken is ittam és még szombat este is ittam. Mert ugye a citromlével el lehet tolni.

Viszont a mai napig nem jött meg és terhes se lehetek ebben biztos vagyok hiszen barátommal nagyon figyelünk.


Vagy mégis kezdjek kétségbe esni?



2017. márc. 13. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
3 nap késèsnem a világ vege!!!!!!!!! Nem fog mindig ugyanakkor percre pontosan meg jönni.
2017. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az is normális nagy ritkán, ha egy hónap kimarad. Nem vagy gép. A citromlé viszont szerintem nem ért semmit, nem amiatt késik.

Egyébként hogyan védekeztek?

20N

2017. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kotonnal


De amikor ugye elélvez előtte mindig ki veszi

Ne kérdezzétek hogy miért azt mondta hogy még az elején kiveszi inkább mert nem akarja hogy baj legyen

2017. márc. 13. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire féltek, nem kell szexelni. A guminak az a lényege, hogy nem kell megszakítani az aktust pont a legjobb rész előtt. Nem is értem, hogy lehet így élvezni az egészet.

20N

2017. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindegy ez legyen a mi dolgunk :)


Szoval nem kell félnem hogy baj lesz igaz?

2017. márc. 13. 19:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell félned. De nem értem, miért jó a pasinak, ha elélvezés előtt abba kell hagyni. Ez felér egy kínzással.
2017. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Énis kérdeztem tőle hogy miért veszi ki előtte

Azt mondta hogy nem akarja hogy baj legyen


Koszonom szépen a válaszokat

Mostmár nyugodt vagyok

2017. márc. 13. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Jézusom, a pasid ennyi ésszel szexel? Pont a legjobb résznél húzza ki, amikor épphogy még egyet kéne a löknie, a legmélyebbet :)


A citromlével pedig nem tudod tologatni :D

2017. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A pasid nem normális. Ha védekeztek rendesen, nem lesz baj. Nagyjából 250 óvszert használtunk el, mielőtt fogamzásgátlóra váltottam. Barátom mindegyik gumiba elélvezett, mégse lettem terhes. Csak tudni kell használni. Mondjuk így magadat is megfosztod egy jó kis élménytől. Én imádom, amikor érzem magamban a párom lüktetését, miközben nyög és szorosan magához szorít.

20N

2017. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!